Субота, 25 Травня, 2024

Тестування 5G в Україні. Як до цього ставляться криворіжці?

Якщо говорити простими словами 5G, це нове покоління сотового зв’язку, яке функціонує відповідно до телекомунікаційних стандартів, які є наступними після вже існуючих норм 4G. Дана технологія надає більш високу пропускну здатність у порівнянні з її попередником 4G, яка дозволяє виконувати функції набагато краще та швидше ніж у попередній технології. Далі на  kryvyi-rih-future.com.ua.

Але з появою технології неодноразово поставало питання безпеки технології. Вчені стверджують, що всі заяви про те, що новий мобільний зв’язок якось згубно впливає на людину, є змовою, тому що технологія є новою.

Вже цього місяця розпочнеться тестування зв’язку

 Одна з компаній, представників сотового зв’язку в Україні під назвою “Vodafone” отримала право протестувати в нашій країні зв’язок нового покоління, яку розробила китайська компанія Huawei.

 Пробний запуск відбудеться наприкінці жовтня у місті Київ на базі UNIT. City. Із заяв представників компанії гіганта “Huawei”, українські провайдери зможуть самотужки придбати все необхідне обладнання для тестування зв’язку нового покоління. Тільки ось провайдери не розуміють, яким чином можна буде окупити вкладені гроші. Допомагати українським провайдерам спікери компанії розробника стільникового зв’язку не стали, як і не стали давати будь-яких порад у яких галузях можна монетизувати впровадження 5G технологій, але натякнули, що одним із найперспективніших напрямків є сфера агропромисловості. Корпорація відмовилася від будь-яких порад, тому що раніше через те, що вони популяризували новий зв’язок, опинилися під санкціями Америки.

У нашій країні пробний запуск планують не вперше. Раніше всі спроби були зірвані, але на даний момент саме компанія Vodafone діє більш активно в цьому плані.

Для тестового запуску 5G було підписано відповідний договір між профільним Міністерством та UNIT. City. Даний договір включає створення нового підрозділу екосистеми “Дія”, а також центру нових технологій стільникового зв’язку, в якому будуть проводитися експерименти і навчатися.

Дія хвиль на організм людини

Питання що турбує кожного. Адже незадовго після тестування нового продукту буде його повне впровадження, а інтернетом і соціальними мережами розлітається інформація з приводу того, що хвилі від встановлених вишок можуть провокувати головний більі викликати навіть рак.

Але вчені провівши масу експериментів з використанням зв’язку нового покоління і дійшли висновку, що він не здатний провокувати жодних хвороб ні в людини, ні у тварин, хвилі ніяк не впливають на навколишнє середовище. Проводячи експерименти в 2014-2020 роках, вчені виявили лише те, що радіочастотні хвилі можуть незначно нагрівати шкіру, і ненадовго трохи підвищувати температуру тіла. За словами вчених, єдиною шкодою використання зв’язку є використання його за кермом автомобіля, що згодом призводить до аварій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.