Середа, 29 Травня, 2024

Чим закінчилася бурхлива вечірка підлітків у Кривому Розі?

У багатоквартирному будинку на мікрорайоні Індустріальний мешканка однієї з квартир тричі викликала поліцію з надією припинити розгул  у сусідній  орендованій  квартирі. Сусідню квартиру молодь із Кривого Рогу орендувала для вечірки, а всі спроби сусідки вгамувати молодих людей обернулися її побиттям. Більше на сайті kryvyi-rih-future.com.ua.

Подробиці події

Ця ситуація сталася 30-го жовтня в одному з багатоповерхових будинків, розташованих на мікрорайоні Індустріальний. Між мешканкою будинку та підлітками стався конфлікт, який згодом обернувся у бійку та тричі викликом правоохоронців.

Жінка має чотирьох дітей віком від 8-ми до 12- років, у цей день вони знаходилися вдома і починаючи з сьомої години вечора вона викликала три рази поліцію для того, що ти ті вгамували надто галасливі і буйні веселощі, які відбувалися на поверх вище.

Після того як правоохоронці приїхали втретє, мешканку будинку, яка  скаржилася на галасливих підлітків  унизу будинку чекали двоє хлопців, які забризкали очі жінки балоном із вмістом невідомого газу, після чого взяли її та почали бити її голову об стіну та електричний щиток. Захищати жінку кинувся її чоловік, але молоді хлопці почали його бити. Рознімати бійку почали інші хлопці з галасливої ​​компанії та сусіди з багатоповерхівки.

Жінку було госпіталізовано у лікарню зі струсом мозку, а також ще одного мешканця будинку, якому підлітки бризнули у вічі газом.

Як знайти управу на регулярний бешкет?

Від місцевих жителів стало відомо, що такий випадок уже перший, таке у цій квартирі траплялося неодноразово й раніше. Десь з початку 2015-го року власник даного житла постійно здавав його для різних святкувань і дуже часто орендарями виступали неповнолітні криворіжці. Як повідомляють сусіди, у цій квартирі регулярно проводяться якісь незрозумілі та дуже галасливі вечірки. Там збиралися цілі натовпи молодих людей, по десять, а іноді й більше людей. Сусідами неодноразово було написано велику кількість скарг, викликали правоохоронців, а власник цієї квартири жодного разу не з’явився, коли приїжджає поліція, аргументуючи це тим, що він перебуває в іншому місті та фізично не може бути присутнім на розбірках. Після того як було складено безліч скарг на цю квартиру і те, що в ній відбувається, власник почав погрожувати мешканцям будинку в якій знаходиться квартира, яку він здає в оренду. Він попереджав, щоб у його справи не втручалися і не заважали вести нібито бізнес, а також пообіцяв направити на перевірку соціальні служби в сім’ю жінки, яку побили увечері 30-го жовтня, щоб ті перевірили як виховують та утримують дітей. Останні спроби припинити бешкет який твориться в орендованій квартирі закінчиться фізичною розправою.

Мешканка будинку, яка регулярно скаржилася, неодноразово надсилали загрозливі записки, одного разу знущалися з її машини, зламавши двірники, розкурочив багажник і знявши повітряні фільтри. Із собою невідомі нічого не взяли, а все склали неподалік машини. Такий самий інцидент трапився з іншим сусідом, який також скаржився до відповідних органів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.