Середа, 29 Травня, 2024

Який мультиметр замовити?

У кожного гарного майстра вдома або на робочому місці ви завжди знайдете мультиметр – це тестер, для перевірки різних електричних параметрів. Завдяки приладу легко виявити обрив в дроті, виміряти в мережі напруга, перевірити лампу на цілісність, визначити опір, обидва види струму, індуктивність або ємність конденсаторів.

Купити мультиметр без праці можна в інтернет магазині, в розділі вимірювальних приладів. Асортимент дозволить кожному клієнту підібрати тестер необхідних параметрів і конкретного бренду.

Суть приладу

Мультиметр є електронним пристроєм, який дозволяє проводити вимірювання різних електричних величин в ланцюгах як змінного, так і постійного струму. Деякі прилади оснащені допоміжними опціями: перевіркою транзисторів або безперервності схеми. Найчастіше, девайси обладнані кількома вимірювальними інструментами всередині і згруповані так, що вони можуть виконувати різні виміри і визначати точні результати. Вони можуть складатися з вольтметра і амперметра. Крім основних опцій, мультиметр підтримує вибір додаткових вимірів, відштовхуючись від функціональності пристрою.

Для роботи мультиметр завжди комплектується проводами, завдяки їм і здійснюють вимірювання. Провід чорного кольору (-): називають COM або загальний, використовується для визначення кожної величини. Провід червоного кольору (+): приєднується до висновку тієї величини, яку потрібно виміряти.

Коли дроти встановлені в необхідні роз’єми, а перемикач в потрібне положення, проводяться вимірювання і на екрані відразу відображаються результати вимірювання.

Види мультиметра

Розрізняють два види приладу:

  1. Аналоговий – класичний тестер, старомодний, але часом саме такого варіанту віддають перевагу фахівці для роботи, покладаючись на його точні і надійні результати. Для виведення вимірювань передбачена шкала і стрілка, які позначають значення величини.
  2. Digital – просте в застосуванні пристрій, сучасне, має рідкокристалічний дисплей для виведення результатів. Є фаворитами серед приладів для більшості, особливо для початківців майстрів.

На що потрібно звертати увагу?

Не завжди в роботі потрібні багатофункціональні пристрої, якщо в використанні застосовуєш тільки пару з них. Для монтажника будівельних робіт досить стандартного мультиметра, за допомогою якого вимірюється напруга, перевіряється опір або ланцюг на цілісність. Для таких цілей купувати багатофункціональний прилад не має сенсу. А ось електрику, який займається обслуговуванням електричного обладнання, необхідно замовити мультиметр, з особливістю в конструкції – «струмові кліщі». Вони дозволяють виміряти навантаження працюючого обладнання, без якого-небудь втручання в схему. Це допоможе не тільки контролювати процес, а й попередити аварійний стан. Функціональність впливає на ціноутворення пристрої, тому до вибору варто підійти детально вивчивши свої потреби.

Ключові фактори, на які рекомендуємо звертати увагу при виборі:

  1. Вид девайса. Деякі фахівці віддають перевагу аналоговим класичним пристроїв, але багато хто все ж вибирають цифрові.
  2. Функціональні можливості. Багатофункціональні пристрої досить зручні і практичні, коли все знаходиться на одному пристрої.
  3. Похибка в точності результату не повинна перевищувати 2%. Чим менше відхилення, тим точніше тестер.
  4. Прилад повинен бути зручним в роботі, тому оціните розмір і ефективність управління.
  5. Чим вище ступінь захищеності мультиметра, тим довше він прослужить.
  6. Кращими виробниками вважають цифрові мультиметри від компаній Mastech і UNI-T.

Переваги мультиметра

Вибираючи між аналоговим або цифровим мультиметром, більшість віддають перевагу цифрі, хоча все залежить від ваших бажань і потреб. У будь-якому випадку, ви повинні вивчити модель і все її розширення, які вам необхідні. Точність вимірювальних приладів не менш важлива. Більш того, якщо ви вибираєте прилад для професійного застосування або для рішень, де невеликі варіації можуть внести свої корективи – похибка приладів в даному випадку відіграє важливу роль. Найчастіше відхилення вимірюються у відсотках: чим менше цей параметр, тим точніше результат.

Відмінною рисою між дешевим і професійним мультиметром вважають вхідний опір: коли на вході воно більше, значить воно буде менше впливати на вимірювання значень. У слабких моделях опір дорівнює 1 МОм, тоді як в якісних приладах – 10МОм і більше.

Що стосується опцій, то важливо вибрати мультиметр, який зможе вимірювати основні величини. Деякі моделі мають додаткові функції, а інші – ні. Визначтеся які параметри вам будуть необхідні і виберіть ту модель, яка буде найбільш оптимальною.

Купити багатофункціональний мультиметр серед величезного асортименту пропонуємо в інтернет магазині. Також ви можете замовити люксметри, електронні прилади для вимірів рівня випромінювання світла і освітленості. З їх допомогою контролюють встановлені норми, заміряють рівень освітлення на робочому місці, підбирають лампи по яскравості для тепличних оранжерей, визначають пульсацію зображень в моніторах і в цілому світлового потоку.

Фахівці магазину проконсультують, запропонують оптимальні моделі і ви отримаєте відповіді на всі питання. Перед кожною відправкою прилад перевіряється на справність, тому за цілісність і працездатність мультиметра можете не переживати. Доставка здійснюється в будь-яке місто України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.