Субота, 25 Травня, 2024

Діджиталізація Кривого Рогу

Діджиталізація у 21 столітті є пріоритетними напрямками реформ в Україні. Головною метою діджиталізації є ефективна боротьба з корупцією на різних рівнях. Діджиталізація це цифровізація всіх державних послуг. Також найважливішим завданням діджиталізації є цифровізації уряду. Діджиталізація у 21 столітті торкнулася і Кривого Рогу. Велике промислове місто України ні на крок не відстає від діджиталізації столиці та інших міст мільйонників. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Кривий Ріг флагман е-реформ

З початку реформи діджиталізації, місто Кривий Ріг стало одним із провідних міст України, влада якого з великим ентузіазмом впроваджувала електронні нововведення. Діджиталізація послуг у Кривому Розі створила комфортні та доступні умови для криворіжців. Про це писали на офіційному сайті Криворізької міської ради.

Перші діджитал-проекти у Кривому Роз

У 2020 році місто Кривий Ріг стало одним із перших міст України, в якому міська влада спільно з Міністерством цифрової трансформації України запровадила проект під назвою “е-Малятко”. Цей проект дозволив криворізьким сім’ям з новонародженими дітьми швидко та зручно в режимі онлайн подавати заяву на отримання послуг.

Ще одним дуже амбітним проектом криворізької міської влади спільно з Мінцифрами був проект “ID-14”. Ця комплексна послуга була призначена для молодих криворіжців віком 14-18 років. Вона давала можливість, за бажанням підлітків, оформляти перший паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм. При цьому паралельно з оформленням першого паспорта громадянина України здійснювалась реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків без необхідності звернення до податкової інспекції.

Влада Кривого Рогу поставила діджиталізацію адміністративних послуг за пріоритет. І за кілька років місто перетворилося. Біля кабінетів більше не стоять довгі черги, криворіжці не витрачають весь день на отримання послуги, не чекають на її довге оформлення. Система надання адміністративних послуг у Кривому Розі повністю перетворилася завдяки  діджиталізації та співпраці міської влади з Міністерством цифрової трансформації України. Завдяки діджиталізації, у Кривому Розі стали доступним швидке та комфортне отримання абсолютно будь-яких послуг. Криворіжці в 21 столітті отримують в онлайні дуже широкий спектр послуг, а саме:

  • державну реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту;
  • перехід юридичної особи на провадження діяльності на підставі модельного статуту;
  • відкрити ФОП;
  • закрити ФОП;
  • внести зміни даних про ФОП;
  • одержати різні виписки;
  • інше.

Ще одні знакові зміни на шляху до повної цифрової трансформації міста, сталися у Кривому Розі у міському транспорті у 2020 році. Тоді, у Кривому Розі у комунальному громадському транспорті з’явилися валідатори для безконтактної оплати проїзду. Міська влада щодня намагалася якнайглибше впровадити сучасні технології у повсякденне життя криворіжців. Такі технології у місті у 2020 році стали чітким сигналом від міської влади Кривого Рогу, що вони готові до сучасних змін.

Влада Кривого Рогу зрозуміла, що сучасні технології щодня проникають у повсякденне життя громадян. У 21 столітті неможливо уявити будь-яку сферу людського життя, яку не торкнулася технологічна революція. Криворіжці сучасні споживачі. Вони дуже добре розуміють банкінг та інші онлайн послуги. Саме тому міська влада Кривого Рогу в 21 столітті ніколи не стояла на місці. Для мешканців міста постійно створювалися нові комфортні умови, зокрема для комфортного отримання інформації було розроблено додаток “Мій Кривий Ріг – Smart City”, для валідації в комунальному транспорті для безкоштовного проїзду  розроблено “Картку криворіжця”, також для контролю відвідуваності шкіл у Кривому Розі Розі розробили “Учнівську карту”.

Хоча діджиталізація в Україні розпочалася набагато пізніше, ніж в інших країнах світу, Кривий Ріг за дуже короткий проміжок часу став лідером серед реалізованих діджитал-проектів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.