Субота, 25 Травня, 2024

Чи варто купувати квартиру в новобудові?

Якщо вам потрібне житло або комерційна нерухомість, ви можете обрати новобудови Львова та інвестувати в сучасні житлові комплекси, що мають стильну архітектуру, зручне розташування, комфортні умови. Обрати квартири від забудовника є вигідним варіантом як бізнесменів, так і для звичайних мешканців. Завдяки умовам придбання нерухомості з розтермінуванням майже у кожного є можливість стати власником житла високої якості.

Знайти житловий комплекс, який буде відповідати вашим бажанням та потребам, не складно. Для цього радимо відмовитись від платних послуг агентств та рієлторів і скористатись порталом Вдома Онлайн. На цьому ресурсі зібрані новобудови від перевірених інвесторів, що мають добру репутацію, неохідні юридичні документи та дозволи, а також досвід у сфері будівництва й здані в експлуатацію об’єкти нерухомості.

Переваги та недоліки новобудов

Чому варто вкладати гроші в новобудови? Чому, якщо вам потрібне власне житло, краще заплатити більше, але отримати квартиру в новому ЖК? До переваг такого вибору належать:

  • високі стандарти сучасного будівництва;
  • застосування інноваційних рішень — монокаркасна технологія, додаткове утеплення та звукоізоляція, енергоефективні вікна, протипожежні двері, системи індивідуального опалення та пожежогасіння, системи безпеки з відеонаглядом, охороною, контрольованим в’їздом;
  • наявність різних варіантів планування, квартир з різною кількістю кімнат, smart квартир, 2-рівневих апартаментів, квартир з терасами, патіо, мансардами;
  • облаштування прибудинкової території додатковими зручностями, серед яких підземний та наземний паркінг, зони відпочинку, майданчики для спорту та дитячих ігор;
  • розташування у місці з розвинутою інфраструктурою або з перспективою її швидкого розвитку.

Більшість забудовників здають квартири з під’єднаними інженерними комунікаціями, лічильниками енергоресурсів, чорновим ремонтом. Це додатково економить ваші гроші.

Недоліки новобудов

Звісно, є деякі недоліки новобудов, на які слід звернути увагу:

  • вартість більше, ніж у нерухомості вторинного ринку;
  • ризик «замороження» будівництва.

При цьому зважте на те, що на порталі Вдома Онлайн представлені житлові комплекси від забудовників, які варті довіри інвесторів, є фінансово стабільні, не мають проблемних об’єктів.

Новобудови Львова: обрати ЖК

Переваги новобудов суттєво перевищують недоліки. Тому сьогодні більшість людей обирають собі квартири в нових житлових комплексах — гарних та теплих будинках з затишними оселями, автономним опаленням, доброустроєм території. Знайти такі ЖК та обрати найкращий варіант ви вже зараз можете на спеціалізованому сайті Вдома Онлайн. На порталі надана інформація по всім новобудовам Львова.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.