Субота, 25 Травня, 2024

Дизайн смарт-квартири 30 кв. м. у Кривому Розі

Навіть такий простір можна облаштувати належним чином, зонувати на окремі області для відпочинку та розваг. Створити вражаючий дизайн інтер’єрів самому не вдасться, краще жителям Кривого Рогу звернутися до фахівців. Адже дизайнери матимуть змогу правильно організувати невеликий простір, допоможуть в оформленні зон, використають прийоми візуальної корекції та інше.

Поради дизайнерів

За допомогою простих порад можна візуально збільшити простір квартири на 30 кв. м. Дизайнери радять з цією метою використовувати такі прийоми.

  1. Використання переважної більшості натуральних матеріалів з природними відтінками. Це дозволить зробити кімнату просторішою. До того ж, цього правила варто дотримуватися і при виборі меблів, наприклад, з натурального дерева.
  2. Один із напрямків, який дозволяє візуально скоригувати простір – це скандинавський стиль. Для нього характерними є білі та світлі відтінки, які асоціюються з легкістю. Додати кольору вашій квартирі допоможуть яскраві акценти, наприклад, аксесуари, елементи декору.
  3. Декілька акцентних кольорів додадуть хаотичності, що небажано. У гостьовій зоні можна зробити яскраву панель на стіні, де розташований телевізор.
  4. У маленькій квартирі пожвавить інтер’єр присутність кімнатної рослини, а також великої кількості природного освітлення.

Де замовити якісний дизайн-проект у Кривому Розі?

Щоб втілити усі творчі ідеї у життя, важливо підібрати гарну студію дизайну. Тільки так можна перетворити своє житло, зробивши його більш функціональним та комфортним. «NewDesign» якраз допоможе в цьому, адже виділяється серед інших такими достоїнствами:

  • професіоналізм. У студії працюють лише дизайнери з досвідом, які зможуть упоратися із завданням будь-якого рівня складності. Навіть оформлення комерційних приміщень їм не проблема;
  • доступність та лояльність. Ціна розраховується індивідуально, адже потрібно врахувати стиль виконання, площу, додаткові послуги за необхідності;
  • індивідуальний підхід до кожного. Дизайнери студії враховують вимоги та побажання замовника, пропонують нестандартні та цікаві ідеї. Все спрямоване на те, щоб готовий інтер’єр відповідав запитам та уявленням клієнта;
  • за допомогою 3D-візуалізації набагато простіше вносити корективи за потреби, створюючи тим самим проект мрії;
  • суворе дотримання обумовлених термінів та норм, законів України.

Замовлення дизайн-проекту – це вигідне рішення, адже заощадить ваші кошти та гроші, дозволить довго радіти стильному та затишному оформленню. Перед замовленням жителям Кривого Рогу варто ознайомитися з порфоліо студії, переконатися у професіоналізмі дизайнерів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.