Середа, 29 Травня, 2024

Яку вибрати агенцію нерухомості для покупки квартири?

При покупці квартири люди діляться на два типи: ті, які займаються пошуком відповідного житла самостійно і ті, які вдаються до послуг ріелтора.

Багатьом здається послуги ріелтора марними, але це далеко не так. Ріелтор багатьом людям допомагає купити квартиру в новобудові Київа, а також на вторинному ринку. При цьому послуги ріелтора значно економлять час, створюють комфорт у пошуку нової квартири та оформленні різних документів, супроводжують клієнта впродовж. Також за допомогою ріелтора можна отримати знижки, зменшити вартість угоди, а також мінімізувати всі можливі ризики. У тих, хто вирішує купувати квартиру за допомогою ріелтора, виникає питання, в яке краще агентство нерухомості звернутися – вибирати потрібно максимально ретельно та уважно, аби потрапити у надійні руки та максимально задовольнити всі ваші запити.

Абсолютний лідер у сфері нерухомості

На території України однією з найуспішніших компаній, яка займається квартирними питаннями є агенція нерухомості “Благовіст”. Компанія веде свою діяльність з 1994 року і є абсолютним лідером на ринку нерухомості та найбільшою компанією у сфері продажу квартир у Києві, має багато позитивних відгуків та авторитетність на ринку надання такого роду послуг.

У столиці України знаходиться вісім філій агентства нерухомості “Благовіст”. Співробітниками компанії є близько 400 чоловік. Всі ці люди є висококласними фахівцями, які надають весь спектр послуг і що головне дотримуються Кодексу ділової етики – один з найважливіших критеріїв відбору агенції з нерухомості.

Чому варто вибрати послуги агенції “Благовіст”?

Агентство нерухомості “Благовіст” має безліч переваг. Серед найголовніших переваг, чому варто звернутися саме до послуг цієї компанії:

  • Компанія “Благовіст” має найбільшу базу даних з об’єктами нерухомості як у самій столиці України, так і в передмісті. База даних про нерухомість регулярно оновлюється, що дозволяє надавати клієнтам практично необмежений вибір будь-яких об’єктів. За допомогою послуг ріелтора агентства “Благовіст” можна вибрати найкращий варіант для купівлі житла, здійснити продаж нерухомості, а також зняти в оренду як житлове так і комерційне приміщення;
  • крім величезної бази даних нерухомості, компанія “Благовіст” надає клієнтам унікальний фотокаталог з нерухомістю;
  • клієнтам на сайті доступний відеоогляд нерухомості, яку пропонує компанія “Благовіст”;
  • також на сайті компанії клієнти можуть скористатися унікальною та безкоштовною послугою віртуальних турів по об’єктах нерухомості;
  • в агентстві працюють лише професіонали.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.