Середа, 29 Травня, 2024

Як вибрати свій аромат у «Optparfum»?

Це складне питання, адже на покупку парфумів впливають не лише власні уподобання клієнта, а й тренди, великий вибір. Як же не розгубитися серед цієї різноманітності і зуміти зробити правильну покупку? В інтернет-магазині optparfum.com.ua мешканці Кривого Рогу ознайомляться із можливими варіантами, підберуть свою композицію.

Основні принципи вибору аромату

 1. Які ноти аромату. Це початкові, середні та базові етапи розкриття. У першому випадку аромат швидко випаровується, середні є сполучною ланкою, а базові відчуваються сильніше за інші. Цікаво, але пора року також впливає на аромат, наприклад, узимку запах розкривається набагато сильніше та яскравіше.
 2. Вибір сімейства ароматів. Тут потрібно визначитися, ви хочете якийсь запах на сезон, або на більш тривалий час. У теплу пору року найчастіше покупці віддають перевагу свіжому та цитрусовому аромату, у холодний період популярністю користуються важкі східні, дерев’яні запахи.
 3. Класичні аромати. Серед них можна знайти свій аромат. Присутність фільтрів в інтернет-магазині в «Optparfum», наприклад, допоможе краще дізнатися про класику, подивитися, що зараз у топі.
 4. Аромат відповідно до вашого образу. Не варто вибирати дуже різкі аромати, з особливою обережністю потрібно підходити до мускусних ноток. Нейтральними вважаються трав’янисті чи деревні аромати.

Основні сімейства ароматів

Це такі групи ароматів:

 • східне сімейство. У цю групу входять квіткові та деревні аромати. Тут присутні спеції, нотки ванілі та мускату;
 • деревне сімейство. Багато хто переконаний, що це лише запахи дерев, але це не зовсім так. Це також кедрові, сандалові нотки, наприклад;
 • легкі нотки трав’янистого сімейства. Це запах м’яти, лаванди, розмарину;
 • свіжістю відрізняються океанічна родина ароматів. Це морський прибій та бриз, романтичний запах дощу;
 • особливою популярністю користуються аромати фруктової родини. Це запахи фруктів, виняток у цьому випадку – всі цитрусові.

Мультиформатність «Optparfum»: що потрібно знати?

Велике значення компанія надає варіативному виконанню. Мова йде про те, що можна придбати великі флакони парфумів, або спробувати, що таке мініпарфумерія. Для оптовиків, наприклад, це справді гарний варіант. Таким чином, вибудовуються міцні відносини між магазином та покупцем.

Варто виділити головні конкурентні переваги вибору інтернет-магазин «Optparfum»:

 • доступні ціни. Навіть більше, парфумерія оптом на даній платформі коштує набагато дешевше, ніж у конкурентів. Це заслуга роботи безпосередньо з підприємствами без посередників, що економить приблизно 20%;
 • репліки високої якості замість переоціненої оригінальної продукції;
 • величезна колекція парфумів та орієнтація на тренди. Тут можна побачити нові імена та композиції.

Як зробити замовлення в Optparfum?

На даному ресурсі це зробити дуже просто та зручно. Необхідно підібрати аромат та оформити заявку. Відразу після цього з вами зв’яжеться менеджер.

Варто додати, що у «Optparfum» не вимагають 100% передоплати, це лише 10% від суми замовлення. Серед якісного товару з Європи, Азії ви знайдете свого фаворита.

Містяни у Кривому Розі зможуть переконатися самі в тому, наскільки вигідно замовляти парфуми в інтернет-магазині «Optparfum». Якість та багатий вибір – гарантовані.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.