Середа, 29 Травня, 2024

Вибракування транспорту: які послуги можна отримати у сервісному центрі Кривого Рогу?

У Кривому Розі здійснюють свою діяльність два Сервісні центри. У період військового стану у Кривому Розі відновив роботу одразу один центр, а після другий центр, тому мешканці міста, а також переселенці, які прибули з інших населених пунктів, можуть отримати повний спектр послуг, включаючи вибракування транспортного засобу. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Все про послугу вибракування транспортного засобу

Через початок повномасштабної війни Росії проти України дуже багато українців постраждали від агресії рашистів: зруйновано інфраструктуру, нерухомість, а також транспортні засоби. Через бойові дії та агресію Росії більшість постраждалих українців евакуювалися в більш-менш спокійні регіони. Для більшості переселенців Кривий Ріг став другим будинком.

Постраждалі українці від агресії Російської Федерації, чиє майно було знищено, зокрема транспортні засоби, можуть отримати послугу вибракування транспортного засобу.

Тобто жителі України, які евакуювалися до Кривого Рогу з окупованих територій російськими військами або із зон активних бойових дій, які залишили свій пошкоджений, згорілий або неналежний транспортний засіб у рідному місті, можуть звернутися до Сервісного центру Кривого Рогу та скористатися послугою вибракування автомобіля, тобто зняття його з реєстрації.

Для цієї послуги будуть необхідні наступні документи:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • за наявності -свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • за наявності – номери автомобіля.

Крім цієї послуги в Сервісних центрах МВС Кривого Рогу під час військового стану можна отримати низку інших послуг, таких як: довідка про несудимість, посвідчення водія, реєстрація та експлуатація транспортного засобу, номерні знаки та інші послуги.

Як отримати послугу Сервісного центру у Кривому Розі?

У період військового стану в Кривому Розі здійснюють роботу два Сервісні центри МВС:

  1. По вулиці Волгоградська 11/2. Відділення працює з вівторка по п’ятницю в режимі з 09:00 до 17:00 вечора. У понеділок та суботу центр працює з 09:00 ранку до 16:00 вечора, неділя вихідний день. Для уточнення будь-якої інформації можна звернутися за телефонами: (056) 720-97-53 або (097)-345-82-42, а також на пошту [email protected]. Також можна записатись в електронну чергу для отримання конкретної послуги.

По вулиці Бикова, 31 (у торговому центрі “Метро”). Відділення працює з вівторка по п’ятницю в режимі з 09:00 до 17:00 вечора. У понеділок та суботу центр працює з 09:00 ранку до 16:00 вечора, неділя вихідний день. Для уточнення будь-якої інформації можна звернутися за телефонами: (056) 720-97-58 або (096)-623-72-75, а також на пошту [email protected]. Також можна записатись в електронну чергу для отримання конкретної послуги.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.