Середа, 29 Травня, 2024

Встановлення люверсів на виробах

Легка промисловість розвивається дуже динамічно. Багато галузей стрімко розвиваються завдяки вдосконаленню технологій виробництва. Значна кількість товарів масового споживання швидко знаходить своїх покупців. За якість та функціональність виробу відповідає багато факторів. Одним із багатьох таких факторів є використання люверсів. Такий елемент можна побачити на одязі, взутті, домашньому текстилі, аксесуарах і т.д. Люверс призначений для укріплення краю матеріалів. Він складається з двох кілець, що кріпляться в отворах виробу. У ці отвори згодом простягаються шнури, нитки та будь-які інші декоративні елементи.

Щоб фурнітура була встановлена належним чином, потрібна машинка для встановлення люверсів. Такий пристрій значно прискорює процес виготовлення виробу. Але машина потрібна не кожному майстру. Якщо ви не часто займаєтеся встановленням люверсів, можна обійтися і ручним інструментом.

Що таке прес для фурнітури?

Щоб фурнітура була встановлена легко, якісно та швидко, потрібно використовувати спеціальний пристрій. Таке обладнання називається пресом. Принцип його роботи дуже простий. Необхідно лише натиснути на ручку, яка опустить насадку і таким чином фурнітура фіксується на виробі. Устаткування класифікують за видом фурнітури:

  • прес для встановлення будь-яких оздоблювальних деталей, використовуючи різні насадки;
  • прес для кріплення кнопок.

Для звичайних невеликих майстерень достатньо мати обладнання, що приводиться в дію вручну. У більших цехах звичайно є електромеханічне обладнання.

Де використовують люверси?

На сьогоднішній день важко уявити більшість виробів без люверсів. Цей елемент використовують у багатьох галузях. Він знайшов активне застосування у взуттєвому виробництві. Також можна побачити люверси на тканинних ременях, верхньому одязі. Досить популярним способом їх застосування є брошурування паперів. Також за допомогою люверсів виготовляється туристичне приладдя. Використовують їх для парашутів. Для встановлення рекламних банерів також використовують цю популярну фурнітуру.

Насправді люверси є дуже універсальними елементами. І головним чином вони є функціональною фурнітурою, що вважатимуться основною причиною такого їх поширення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.