Середа, 29 Травня, 2024

Онлайн-курси з англійської мови для мешканців Кривого Рогу

У сучасному світі складно обійтися без англійської мови. Володіння англійською є обов’язковим для працевлаштування на високооплачувані посади. Знадобиться вона й під час ділових чи неформальних поїздок за кордон. Від дітей також вимагають знання цієї мови. Та що робити, якщо з англійською у вас не дуже добре? Швидко підтягнути або вивчити мову з нуля у Кривому Розі можна в онлайн школі SkyEdge https://skyedge.school/.

На кого розраховані курси

На курсах можуть навчатися діти та дорослі, які мають різні рівні знання англійської мови. До навчання допускаються як ті, хто раніше не вивчав мову, так і люди, які бажають покращити свої навички англійської. 

Як проходить навчання

Навчання на онлайн-курсах англійської мови у м. Кривий Ріг має безліч переваг. Ось деякі з них. 

Безкоштовний пробний урок

У цій школі можна вибрати викладача й безкоштовно відвідати перше заняття. 

Персоналізована програма та якісні матеріали

Після першого уроку та постановки цілей і виявлення бажаних результатів, викладач та методист складають для кожного студента індивідуальний план навчання. Вони підбирають необхідні матеріали, підлаштовуючи курс під потреби та цілі слухача. 

Професійність для всіх

Викладачі мовної школи мають спеціалізації: вони ведуть курси для дорослих та/або для дітей. Кожна вікова аудиторія має свої особливості й потребує окремих підходів у викладанні. Тут працюють викладачі для малечі, студентів, та для дорослих спеціалістів.

Бізнес англійська онлайн – один із курсів школи, призначений для студентів і дорослих, яким спілкування англійською мовою потрібно на роботі та в бізнесі. Кваліфіковані викладачі допоможуть швидко опанувати мову чи покращити її навички, щоб добре розумітися з колегами, проводити ділові зустрічі, поїздки та переговори.  

Індивідуальні та групові заняття

Залежно від побажань слухачів курсів, уроки можуть проходити індивідуально з викладачем або ж у малих групах. Займатися можна в парі або у компанії 3-4 учнів. Кожен з форматів має свої переваги.

Уроки у зручний час

Вивчення англійської мови може проходити за плаваючим чи фіксованим графіком. Розклад підбирають для кожного окремого студента, враховуючи його побажання. Якщо плани змінилися, урок можна відмінити чи перенести на більш зручний час. Кошти за невикористані уроки повертаються.

Безкоштовний розмовний клуб

Всі студенти курсів мають можливість щотижня безкоштовно відвідувати розмовний клуб. На ньому зустрічаються учні усіх рівнів знання мови та віку. Участь в розмовному клубі значно покращує навички вільного спілкування англійською мовою. 

Сервіс 24/7

У цій школі розуміють та цінують кожного студента. Тому у будь-який час криворіжців проконсультують, дадуть відповіді на запитання, допоможуть із домашнім завданням, підберуть графік занять та врахують їхні бажання. 

Всі заняття у школі SkyEdge проходять по добре відомим посібникам, які зарекомендували себе як найкращі видання для навчання. Крім того використовуються інтерактивні матеріали, що дозволяє зробити уроки цікавими і продуктивними. Після закінчення курсу студенти отримують сертифікати. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.