Субота, 25 Травня, 2024

Лебутік – шопінг-клуб, де криворіжці знайдуть усі Тренди весни 2022

На сьогоднішній день інтернет покупки мають величезну популярність, адже вони значно економлять час на пошук потрібного товару, а також допомагають не переплачувати. Одяг, взуття, аксесуари, покривало на ліжко та інші Тренди весни 2022 – все це у великому асортименті представлено в інтернет-магазинах.

Ми розповімо вам про відомий шопінг-клуб, який дозволить вам відчути всі переваги від інтернет-шопінгу.

Що таке Лебутік?

Лебутік є онлайн-шопінг-клубом, який дозволяє купити по знижці товар у вигляді одягу, взуття, сумок та аксесуарів, створених відомими західними та українськими брендами.

Клуб враховує всі модні тренди, смаки та уподобання українського споживача, а головне, забезпечує найнижчі ціни на ринку.

Щодня пропонується близько двадцяти акційних пропозицій на товари світових та вітчизняних виробників зі знижки від двадцяти до дев’яносто відсотків.

Про переваги

Серед переваг Лебутік можна виділити:

  • наявність постійних знижок до 90 відсотків;
  • відсутність вихідних днів;
  • здійснення доставок у всій країні;
  • можливість оформлення повернення.

Про принцип роботи

Процес продажу в Лебутіку здійснюється в акційному форматі.

У розробці кожної акції беруть участь представники того чи іншого бренду. Тому про асортимент товарів, розмір знижки, терміни доставки йдеться в кожній окремій акції.

Як правило, акційна пропозиція триває від двадцяти чотирьох до трьох днів. Вибір та купівля речей доступні протягом даного терміну.Кожен учасник клубу отримує e-mail-розсилку з інформацією про нові акції, що дозволяє не пропустити хорошу акційну пропозицію.

Про гарантійний аспект

Лебутік відрізняється найнижчими цінами в інтернеті

Кожен учасник клубу отримує гарантію того, що ціни сайту є найменшими на час, коли проводиться акція. Впровадження подібних пропозицій можливе через пряму співпрацю з такими особами, як виробники та дистриб’ютори того чи іншого бренду.

В результаті покупцю не потрібно здійснювати переплату за оренду магазину в тому чи іншому модному торговому центрі чи інтерес посередників. Знижками, високою якістю та можливістю скористатися зручним варіантом оплати співпраця з клубом стає більш комфортною.

Лебутік пропонує тільки оригінальні товари

Учасники клубу гарантовано купують виключно оригінальні товари. Внаслідок співпраці з тим чи іншим офіційним постачальником і виробником шанс купити підробки або низькоякісні товари практично дорівнює нулю.

Лебутік передбачає повернення

Якщо покупець передумав або товар не підходить розмір, він має право відмовитися купувати його або повернути.

Лебутік завжди допоможе та проконсультує

Служба роботи з клієнтами дасть відповідь на всі запитання в телефонній розмові або листуванні. Електронну пошту та телефон для зв’язку можна побачити на офіційному сайті клубу.

Лебутік забезпечує конфіденційність

Весь обсяг особистих відомостей кожного покупця надійно захищений. Для цього використовується низка сучасної техніки.

Лебутік – це запорука комфортних та безпечних покупок від найкращих виробників за найдоступнішими цінами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.