Середа, 29 Травня, 2024

Куди можна поїхати з Криворізького автовокзалу під час воєнного стану

Коли Російська Федерація розпочала повномасштабну війну проти України у Кривому Розі, тимчасово призупинив перевезення міський автовокзал. Жителі Кривого Рогу могли залишити місто та евакуюватися лише на власному транспорті, на попутках або безплатному евакуаційному поїзді. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Відновлення міжміського руху автобусів

Міжміського автобусного сполучення у Кривому Розі не було дуже давно. Але згодом практично кожна сфера життя в більш-менш спокійних регіонах України почала адаптуватися до військових реалій і повертатися до роботи.

Слід зазначити, що у Дніпропетровській області вже відновили роботу в умовах військового стану 164-и внутрішніх автобусних маршрутів. Автобусне сполучення відновлено між обласним центром та рештою обласних районів. В області під час військового стану працюють 26-ть автостанцій, серед них і Криворізький автовокзал.

Транспортний міжміський режим у Дніпропетровській області поступово відновлюється та повертається до режиму роботи, який був до початку повномасштабної війни Росії проти України. Насамперед було відновлено автобусні маршрути, які серед мешканців області користуються найбільшим попитом.

З Криворізького автовокзалу можна купити квитки на кілька напрямків:

  • Новомиргород;
  • Львів;
  • Умань;
  • Кропивницький;
  • Хмельницький;
  • Вінниця;
  • Одеса;
  • Тернопіль.

З обласного центру можна купити квитки та дістатися в таких напрямках як села: Промінь, Микільське, Василівка-на-Дніпрі, Солоне через село Миколаївка та село Сурсько-Михайлівка. З міста Кам’янське можна поїхати до Теплівки та Аули. З міста Павлоград можна поїхати до села Зелене та Кочережки через село Булахівку, а також до Синельникового через село Майське. Із самого Синельникового можна дістатися Павлограда через Зайцеве. Із Нікополя можна доїхати до Южного.

Крім того, діставшись до обласного центру, наприклад, з Кривого Рогу можна пересісти на інші міжрегіональні рейси в місто Київ, Одесу, Бориспіль, Полтаву, Умань, Лубен, Канів, Вінниці, Пирятина, Львова, Хмельницького, Чернівців, Черкас, Тернополя.

Також крім міжрегіонального сполучення можна пересісти на автобус міжнароднародних маршрутів. З обласного центру можна дістатися до Варни, Брюсселя, Антверпена, Генту, а також до Польщі, Чехії та Німеччини.

Детально з розкладом маршрутів можна ознайомитись безпосередньо у Криворізькому автовокзалі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.