Середа, 29 Травня, 2024

Критерії вибору пральної машини: рекомендації фахівців «ЖЖУК»

Фахівці інтернет-магазину гаджетів та побутової техніки «ЖЖУК» склали найбільш важливі критерії, які варто врахувати при купівлі пральної машини. 

Запитання, які потрібно поставити перед покупкою пральної машини

Навіть найтоповіші моделі 202 року можуть не підійти під запити окремої родини. Тому при покупці важливо відштовхуватися від власних уподобань та потреб. 

Який бюджет закладено для придбання

У кожному ціновому сегменті можна знайти хорошу побутову техніку. Наприклад, у LG та Samsung досить широкий діапазон цін. Ці бренди роблять якісні пральні машини максимально широкого кола споживачів. 

Але якщо потрібні інноваційні програми та додаткові функції, тоді варто вибирати з більш дорогих моделей. Наприклад, для алергіків або людей з домашніми тваринами не обійтися без функції видалення вовни тварин. 

Який обсяг завантаження білизни потрібен

Цей параметр залежить від кількості мешканців будинку. Для одного – двох людей цілком підійдуть пральні машини з невеликими барабанами, а ось для сімей від трьох осіб варто звернути увагу на моделі з барабаном близько 9 кг. 

Пральні машини з об’ємним барабаном зручні, якщо потрібно випрати ковдру або верхній одяг. І щоб не «накопичувати» весь брудний одяг, щоб випрати чи не запускати машинку в холосту, варто шукати моделі з функцією половинного завантаження. 

Чи потрібна сушка

У сушки безліч переваг. Не потрібно витрачати час на висушування одягу, особливо якщо немає місця у квартирі або в холодну пору року, коли речі швидше відволожаться, ніж висохнуть. 

Але варто враховувати, що сушіння – енерговитратна функція, що може позначитися на комунальних рахунках. 

Які програми та додаткові характеристики повинні бути

Перед покупкою варто звернути увагу на рівень шуму пральної машини, витрату води та клас віджиму.

Наявність додаткових функцій може суттєво спростити процес прання, але не варто переплачувати за функції, якими не користуватиметеся. 

Наприклад, дуже корисні у повсякденні функції відкладеного старту, дозавантаження білизни після початку прання, самоочищення бака, самодіагностика несправностей, кілька різних режимів прання і т.д. 

На сайті zhuk.ua є великий вибір пральних машин, а спеціалісти магазину допоможуть підібрати побутову техніку з урахуванням бюджету та необхідного функціоналу. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.