Середа, 29 Травня, 2024

Кращий сервіс доставки суші – LA РИС

В сучасному світі просто нагодувати своїх відвідувачів – недостатньо. Їх потрібно дивувати. Ми знаємо як це зробити! Швидка доставка суші https://la.ua/sushi/ і різноманіття приємних бонусів – в сервісі LA РИС.

Ми дбаємо за обслуговування своїх клієнтів і пропонуємо їм тільки найкращі варіанти суші та ролів. Запрошуємо вас перевірити це на практиці!

Чому ми?

Можна довго називати відмінності нашого сервісу від інших. Їх справді багато, ми постаралися принести в цю сферу нове бачення. Достатньо перерахувати кілька наших переваг:

  • продумана логістика – доставка точно в час в любу точку міста;
  • весь сервіс з одного місця – просто виберіть свою улюблену страву і очікуйте;
  • різноманіття акцій для любих подій в житті – ми любимо дивувати клієнтів;
  • тільки найкращі суші.

Напевно, головна наша перевага – відношення до страв. Здивувати суші сучасного клієнта практично неможливо, але ми постаралися. Відібрані продукти вищого ґатунку, майстерність працівників та неперевершений смак готової страви. Майстри постарались відібрати кращі варіанти, то ж наші роли ви гарантована запам’ятаєте.

Ми постійно розігруємо приємні сюрпризи для відвідувачів сервісу. Привели нового друга – отримуєте знижку на наступне замовлення. Святкуєте день народження? Ми привітаємо вас неочікуваною добавкою до вашого замовлення, абсолютно безкоштовно.

Наші пропозиції

Ми пропонуємо:

  • гарячі та холодні роли;
  • популярні варіанти суші;
  • сети, зібрані з найкращих ролів.

Для тих, хто хоче насолодитись нашими стравами, рекомендуємо сет супер. Це збірка з відібраних варіантів, які дозволяють максимально розкрити смак японської кухні. Ви також можете замовити соус на свій вибір: спасі, чілі, унагі та теріякі. Переходьте по посиланню https://la.ua/sushi/ та вибирайте суші, які вам до вподоби.

Відразу відмітимо той факт, що наш сервіс не співпрацює с ресторанами чи супермаркетами. Ми не займаємося доставкою страв від сторонніх компаній. Чому так? Все просто – такий підхід дозволяє нам контролювати якість приготовлених страв на кожному кроці. Тільки найкращі продукти та контроль кожного замовлення, так ми працюємо.

Як замовити

Самий швидкий спосіб для нових відвідувачів – скористатись сайтом, на якому ви зараз знаходитесь. Достатньо вибрати улюблену страву та оформити замовлення. Всього через декілька десятків хвилин суші будуть на вашому столі!

Другий спосіб – скачайте наш додаток та зареєструйте свій акаунт. Так ви можете отримувати останні пропозиції від сервісу та виконувати замовлення з будь-якого місця. Весь каталог на вашому мобільному пристрої. Не гайте часу та хутчіш замовляйте суші та роли від сервісу LA РИС. Вечір смакоти вам гарантований!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.