Середа, 29 Травня, 2024

Центр “ЯМаріуполь” У Кривому Розі

У Кривому Розі місцева влада, міський бізнес, великі місцеві компанії, а також небайдужі жителі міста з початку повномасштабної війни Росії проти України всіляко допомагають потерпілим українцям. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Переселенці у Кривому Розі

З початку повномасштабної війни Росії проти українського народу до Кривого Рогу евакуювалася дуже велика кількість переселенців практично з п’ятнадцяти областей. Дуже велику кількість постраждалих українців Кривий Ріг прийняв із Маріуполя.

З перших днів війни у ​​Кривому Розі було налагоджено чіткий алгоритм роботи з переселенцями. Їх тимчасово розмістили до міських установ, надавали повноцінне харчування, надавали правові та адміністративні послуги. Працював штаб допомоги Херсонщині, а також відкрили гуманітарний хаб “ЯМаріуполь”.

Гуманітарний хаб “ЯМаріуполь”

“ЯМаріуполь” є одинадцятим гуманітарним центром у Кривому Розі. Він призначений для переселенців із міста Маріуполь. Такі установи відкривають у різних куточках України, для того, щоб всілякими силами підтримати маріупольців, які евакуювалися.

У Кривому Розі створенню гуманітарного хаба “ЯМаріуполь” допомогла міська влада Кривого Рогу. Зокрема вони надали приміщення для розміщення гуманітарного центру абсолютно безкоштовно, також на безоплатній основі надали відповідні матеріали. Цей центр для маріупольців у Кривому Розі було створено для того, щоб вони відчували себе як вдома.

Функції гуманітарного хабу для маріупольців

Центр “ЯМаріуполь” є багатофункціональним. У ньому можна отримати практично будь-яку допомогу як організаційну, так і гуманітарну. Зокрема, у криворізькому центрі “ЯМаріуполь”, маріупольці можуть отримати:

  • гуманітарні набори;
  • консультацію від лікаря;
  • консультацію психолога;
  • консультацію з юриста.

Крім цього у самому центрі “ЯМаріуполь” є ігрова кімната для дітей, яка служить у своєму роді невеликим дитячим садком.

Гуманітарний центр для маріупольців знаходиться у Кривому Розі по вулиці Героїв АТО, 11. Графік роботи центру “ЯМаріуполь” п’ятниця – субота з 08:00 ранку до 18:00 вечора. Неділя вихідний. Також можна стежити за новинами гуманітарного центру “ЯМаріуполь” у телеграм-каналі. Тут маріупольці можуть знайти актуальні для них робочі вакансії, фотографії щоденної роботи, анонси та багато іншого.

У Кривому Розі допомагають постраждалим маріупольцям також великі підприємства. Вони представляють для мешканців Маріуполя, які евакуюються до Кривого Рогу робочі місця на своїх підприємствах. Зокрема, Метінвест-КРМЗ, Метінвест-Промсервіс, Північний гірничо-збагачувальний комбінат та Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат відкривали набір на навчальні курси для здобуття суміжної професії. Все для того, щоб маріупольці змогли себе реалізувати у Кривому Розі та почували себе як вдома. Навчання для маріупольців компанія Метінвест проводила абсолютно безкоштовно, крім того, з подальшим працевлаштуванням на підприємства.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.