Середа, 29 Травня, 2024

Чому сортування сміття таке важливе

В наш час вкрай необхідно, щоб про екологію турбувалися не тільки держава та громадські організації, але й кожний окремий член суспільства. Мінімальний посильний внесок для цього дуже простий — можна почати сортувати сміття. Це допоможе покращити екологічну ситуацію в рідному місті, країні та на всій планеті.

Річ у тому, що повторне перероблення невідсортованого сміття неможливе. Його просто перевозять на звалища, де воно накопичується, виділяє шкідливі речовини в атмосферу, ґрунт, підземні води. Інколи відходи транспортують не на спеціальні полігони, а в не призначені для цього місця. Так утворюються протизаконні звалища, і це дуже шкодить довкіллю.

З акуратно зібраним та відсортованим сміттям – зовсім інша історія. На звалище воно в жодному разі не потрапить. Використані пляшки, залізні банки, паперові вироби, пакети — важливий ресурс для бізнесу. Компанії, які вирішили займатися роздільним збором відходів, досить непогано на цьому заробляють. Вони своїм коштом встановлюють спеціальні контейнери, збирають сміття, а потім продають його як вторинну сировину. І тому вони ніколи не вивезуть зміст баків на сміттєвий полігон – для них це зовсім невигідно.

Розглянемо основні переваги сортування відходів детальніше.

Зменшення кількості звалищ

Згідно зі статистичними даними, легальні звалища в нашій країні займають сотні тисяч гектарів. Щорічно площа їх збільшується ще на декілька тисяч гектарів. При цьому об’єми твердих побутових відходів продовжують зростати швидкими темпами і ситуація ускладнюється. Сортування сміття стає оптимальним рішенням, оскільки дає можливість підвищити обсяги його перероблення. Чим більше відходів буде відправлятися на повторне перероблення, тим менше землі потрібно буде виділяти під сміттєві полігони.

Турбота про довкілля

Відходи, які гниють на сміттєзвалищах, виділяють отруйні речовини. Вони попадають у ґрунтові води, в землю і повітря і завдають немалої шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Крім цього, сміттєвий полігон — джерело звалищного газу. Головним його компонентом є метан, який спричиняє сильний парниковий ефект. Коли сміття спалюється, в повітря потрапляють діоксини, важкі метали, інші вкрай небезпечні речовини. Завдяки сортуванню сміття більшість відходів можна використовувати в якості вторсировини, запобігаючи таким чином погіршенню екологічної ситуації.

Повторне використання ресурсів

При виготовленні продукції повсякденного попиту витрачається дуже багато природних ресурсів. Окремо зібране сміття легко перетворюється на сировину, придатну для вироблення з неї нової продукції. Це допомагає зберігати ресурси. Наприклад, скло та метал можна переробляти скільки завгодно разів, пластик – двічі, папір – до 7 разів. Така сировина досить якісна, як і продукція, яка з неї виготовлена.

Економія

Завдяки роздільному збиранню твердих побутових відходів можна збільшити їх частку, придатну до перероблення. Виготовлення товарів з вторсировини потребує менших витрат, ніж створення їх з первинних матеріалів. Зекономити вдається на всьому – на зарплатні, електроенергії, перевезенні.

Де купити баки для сортування сміття в Україні

Замовляти баки для сортування сміття потрібно у відомого виробника, продукція якого має високу якість та тривалий термін експлуатації. Тому зверніть свою увагу на KF Systems – компанію, яка вже багато років пропонує кращі контейнери для сміття, в тому числі – для його роздільно збирання. Ви неодмінно оціните:

  • індивідуальній підхід до вирішення вашого питання;
  • великій вибір продукції;
  • можливість сплатити за товар будь-яким зручним способом.

Всі питання ви можете задати менеджеру онлайн, або за телефону. Він буде радий вам допомогти!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.