Середа, 29 Травня, 2024

Apple Watch 9: наближення до досконалості

Смарт-годинник від «яблучної» компанії дійшов уже до дев’ятого покоління. Інженери постійно працюють над покращенням системи та додаванням нових функцій. У 2022 році гаджети бренду зайняли третину ринку розумного годинника. У статті розповімо про основні особливості пристрою.

Апгрейди та нововведення

У питанні дизайну виробники додали нові кольори та ремінці. Екстер’єр самого девайсу залишився без змін, але яскравість екрану подвоїли, довівши до показника 2000 нит. Ця зміна відразу підвищила комфорт користувачів, адже інформацію можна розглянути під яскравим сонцем і за будь-якого освітлення.

Особливий інтерес викликало наслідування Барбі-тренду – з’явилося рожеве забарвлення. Для корпусу Apple Watch 9 застосовують перероблені метали, як і в іншій продукції компанії останніми роками. І ремінці на 80% складаються із вторинної сировини. Це рішення позитивно впливає на збереження довкілля та зменшує кількість відходів.

Але основною новинкою став двоядерний процесор S9. Він на 60% перевищує попереднє покоління. Навіть графічне ядро здатне на 30% швидше обробляти інформацію. Тепер годинник може одночасно працювати з великими потоками інформації та відображати складні складові екрани.

Але особливий інтерес представляє Neural Engine – додатковий чотириядерний процесор зі здатністю машинного навчання. Фактично, це простий штучний інтелект, який допоможе швидше налаштувати пристрій з урахуванням побажань користувача.

Не завжди можна помітити різницю між 8 та 9 поколінням смарт-годин. Обидва пристрої продуктивні та підкоряються найменшому руху пальця. Але є кілька важливих удосконалень останнього покоління:

  • запити до Siri обробляються прямо в смарт-годинниках – більше не потрібно підключатися до інтернету для виконання найпростіших запитів;
  • покращилося розпізнавання голосових повідомлень та нотаток з переведенням у текстовий формат;
  • підвищилася автономність — навіть з урахуванням покращеного чіпа та підвищення яскравості екрану він став енергоефективнішим;
  • з’явився чіп U2 для пошуку зв’язаних пристроїв від Apple – точність цієї технології значно зросла.

Функціональність підвищилася за рахунок технології «Подвійний дотик», яка раніше не застосовувалася. І торкатися потрібно навіть не до дисплея – достатньо двічі вдарити вказівним пальцем про велику. Екран повинен бути повернутий до обличчя користувача – тоді увімкнеться функція. Вона може виконувати безліч завдань, залежно від відкритої панелі або програми.

Основні характеристики

На сайті eStore гаджет представлений з дисплеями діагоналлю 41 та 45 мм, не відступаючи від модельного ряду попереднього покоління. Корпуси також залишилися алюмінієвими або сталевими, з використанням звичних технологій. Автономність становить приблизно добу, залежно від навантаження. Це відповідає можливостям попереднього покоління.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.