Понеділок, 15 Квітня, 2024

Перший IT хаб у Кривому Розі

Робочий простір в сучасному світі відіграє дуже важливу роль. За часів фрілансу і віддаленої роботи не кожна людина має можливість продуктивно виконувати завдання, пов’язані з професійною діяльністю. Адже домашній затишок та комфорт більше приваблюють відпочинок та сон, ніж мозковий штурм і високий рівень працездатності. Для цього і були запроектовані громадські місця з повним бойовим комплектом для програмістів, дизайнерів та інших затребуваних професій, пише “kryvyi-rih-future.com.ua“.

Кривий Ріг теж не залишився в стороні від сучасних трендів. Зовсім недавно в місті відкрився перший IT хаб. Дана подія не була широко висвітлена, оскільки пандемія світового рівня торкнулася, перш за все, громадських місць. Тому, сьогодні трохи слів про новий об’єкт.

Знаходиться IT хаб в центрі міста, на пл. Визволення в будівлі Криворізького економічного університету. Простір має два входи, центральний та торцевий. Простір займає два поверхи і має різну структуру. Кожен сектор виконаний у своїй оригінальній стилістиці і під різні завдання. Тут є конференц-зал, сектор презентацій, переговорна, кілька секторів під робочі місця, оснащені комп’ютерною технікою та навіть зона для проведення невеликих виставок. Окремо працює невелике кафе з мінімально необхідним меню і безкоштовною кавою. Рівень закладу вражає своєю різноманітністю і обсягом вкладених зусиль. На сьогоднішній день, це найпривабливіше робоче місце в Кривому Розі.

Нагадаємо, що в IT хаб в тестовому режимі вже проходили кілька майстер-класів, наукових конференцій, тестувань для студентів університету, виставка картин алмазної різки на склі і навіть презентація роботизованої техніки. Приходьте в хаб вчитися та працювати.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.