Середа, 29 Травня, 2024

Новий колектор на Сонячному

Зараз на мікрорайоні Сонячний йдуть роботи зі спорудження нового колектора, який зможе забезпечити місцевих жителів якісним водопостачанням та поліпшити умови життя. Далі на kryvyi-rih-future.

Будівництво

Будівництво колектора буде відбуватися від мікрорайону Сонячний і до мікрорайону Східний-2. Новий колектор буде йти в обхід старого та аварійного колектора. Завдяки новій споруді жителі даних районів і частково Саксаганського району отримують більш якісні послуги з водопостачання та відведення.

Міською владою систематично порушуються питання про стабільне и нормальне забезпеченні жителів нашого міста всіма необхідними житлово-комунальними послугами. Дана проблема стабільного постачання води і водовідведення стоків сьогодні є нагальною. Ці мережі для води будувалися досить таки давно, і зараз за їх станом і якістю води можна побачити, що термін їх експлуатації закінчився і тому питання перевірки і заміни на даний момент дуже актуальні.

Тому питання стало про заміну колектора і на даний момент виконуються всі відповідні роботи. Даний ланцюжок водопостачання і відведення вод є дуже значущим елементом, який забезпечує постійну роботу всієї відповідної системи більш ніж для ста тисяч жителів вищевказаних районів і мікрорайонів. Нова система зможе не тільки забезпечити стабільну роботу, але і запобігти забрудненню навколишнього середовища через можливі аварій.

Дану роботу виконують близько тридцяти працівників, п’ять одиниць відповідної будівельної техніки. Для того щоб прокласти трубопровід використовують найсучасніші пластикові труби, які мають значний термін експлуатації.

Раніше виконані проекти-будівництва

Будівництво на Сонячному, є не єдиним проектом такого роду. Раніше була реалізована реконструкція колектора на Карачунах. Даний колектор обслуговує водопостачанням і відведення більше ніж тридцять тисяч чоловік.

Вивели колектор з під проїжджої частини дороги по вулиці Електроніки, для того щоб у разі поривів, не страждали водії.

Виконувалися ще й роботи з будівництва та оновленню колектора біля міської лікарні під номером два. Дана конструкція, є дуже трудомісткою і непростою.

Також тривають роботи по вулиці Е.Фукса, які включають в себе не тільки винос системи постачання води з під дороги, а й заміну системи на повністю нові та сучасні технології з постачання і відведення води.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.