Субота, 25 Травня, 2024

Сучасні котельні Кривого Рогу – економія на енергоносіях до 50%

Одна з найкращих котелень Кривого Рогу КП “Криворіжтепломережа” знаходиться у Довгинцівському районі по вулиці Обнорського. Тут у комунальному підприємстві встановили нові та сучасні насоси, автоматику сучасні пальники. Завдяки модернізації обладнання комунальне підприємство “Криворіжтепломережа” може заощаджувати електроенергію до 50%. На даний момент котельня по вулиці Обнорського обслуговує криворіжців практично з 70 будинків, що знаходяться в районі Дружби. Докладніше на kryvyi-rih-future.com.ua.

Модернізацію котельного обладнання було проведено за рахунок коштів, виділених з бюджету Кривого Рогу, також за рахунок інвестицій підприємств, які надають тепло мешканцям міста. Завдяки оновленню в котельні на вулиці Обнорського, придбанні нового насосного обладнання та пальників, комунальне підприємство має величезну економію електроенергії, а також природного газу. У цій котельні застарілого обладнання вже практично не залишилося, вона повністю оновлена ​​новою технікою з досить високим рівнем продуктивності та великим коефіцієнтом корисної дії.

Якісне теплопостачання для Кривого Рогу було і залишається дуже важливим аспектом, особливо у холодну пору року. Після модернізації котельні у Довгинцівському районі якість подачі тепла можна оцінити на всі п’ять балів, а забезпечення теплом на всі 100%.

У комунальному підприємстві на електроприводи було поставлено спеціальні регулятори частоти щодо контролю та регулювання, які у свою чергу і дозволяють знизити споживання електричної енергії на 50%,а споживання газу на 30%.

На даний момент кожна міська котельня працює у своєму звичайному режимі. Житлові будинки Кривого Рогу, навчальні та медичні установи забезпечені теплом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.