Субота, 20 Липня, 2024

Pin-Up команда зробить усе, щоб харків’яни були у теплі

Фонд Pin-Up задовольнив запит місцевої влади, придбавши два дизельні генератори. За підтримки програми Pin-Up Foundation харківські котельні отримали резервні джерела живлення. Тепер за будь-яких обставин мешканці міста будуть із теплом.

Де встановлені резервні генератори?

Модульна котельня міста Харкова отримала:

  • Потужний генератор потужністю 40 квт. Він обслуговує два житлові будинки, коледж, гуртожиток та офісну будівлю.
  • Ще один генератор потужністю 25 кВт отримала іншу харківську котельню, яка виробляє тепло для двох житлових будинків.

Таким чином, Pin-Up команда забезпечила безперебійне теплопостачання кількох тисяч мешканців Харкова. Тепер вони можуть не боятися залишитися в холоді навіть за умови погіршення ситуації з відключеннями електроенергії.

Потужні дизельні генератори це робота, яку зробив проект Line-Up. Метою цієї програми є забезпечення необхідним, і якщо громадянське населення гостро потребує допомоги у забезпеченні тепла, то команда оперативно задовольняє ці запити. Волонтери, громадські організації та звичайні люди об’єднуються, щоб разом підтримувати життєдіяльність країни та наближати перемогу.

У будинках харків’ян буде тепло

Благодійність Pin-Up розширює свої можливості та задовольняє найнеобхідніші потреби населення. Завдяки встановленню дизельних генераторів місто забезпечене безперебійним теплопостачанням житлових будинків навіть під час аварійних відключень. Таке рішення було ухвалено Офісом проведення реформ та Фондом PIN-UP.

Засновниця Марина Іллінв прокоментувала роботу проекту. Вона наголосила, що майже безперервні атаки російської армії знищують громадянську та критичну інфраструктуру. Особливо страждають прикордонні території, зокрема місто Харків.

Саме це місто зазнало значних руйнувань. Місцеві жителі були змушені мерзнути у своїх будинках. Однак проект Pin-Up Line-Up не зміг залишитися осторонь цієї ситуації. Силами організації було придбано два генератори та забезпечено теплом тих, хто цього найбільше потребує. Нехай тепло буде не лише в українських будинках, а й у наших серцях. Кожен повинен робити все можливе, щоб якнайшвидше перемогти ворога і зберегти силу єдності.

Діяльність Фонду об’єднала всіх небайдужих: волонтерів, кваліфікованих спеціалістів, громадські організації та міжнародне співтовариство. Усі разом спрямовують зусилля на захист та розвиток України.

Систематичну допомогу від фонду отримують ті, хто найбільше цього потребує. PIN-UP Foundation насамперед підтримує соціально незахищене населення та робить значний внесок у розвиток освіти, спорту, охорони здоров’я.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.