Субота, 25 Травня, 2024

Криворожанка просить владу Кривого Рогу закрити доступ до труб на водоймі в Саксаганському районі

Поблизу мікрорайонів Сонячний, Ювілейний та Гірницький знаходиться невеликий ставок. Через нього прокладені труби якими щодня ходять як дорослі так і діти і наражають своє життя на небезпеку. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Про цю проблему було відомо і раніше. Гостро постало питання про перекриття доступу до труб після того як через балку Калетіна 12-го лютого 2022 року трубами переходили дві дівчинки одна з яких загинула, другу вдалося врятувати. Але й цей випадок не говорить місцевим жителям про небезпеку, про те, що не слід ходити через річку трубами. До цього дня на трубах можна побачити як дітей, так і дорослих.

Небайдужа криворожанка дивлячись на цю проблему, на небезпеку якої щодня наражають жителі найближчих районів подала петицію на сайт Міськради Кривого Рогу з проханням перекрити доступ до труб, які знаходяться на ставку в Саксаганському районі Кривого Рогу.

Автором петиції є Батуріна Юлія Дмитрівна. На її думку водоймище, яке знаходиться поблизу таких районів як Гірницький, Ювілейна, Сонячне, а також біля БМВ, є місцем з дуже високою небезпекою. І насамперед вона загрожує дітям, бо нещодавно на ставку стався нещасний випадок. Але криворіжців це не зупинило і вони продовжують ходити через місце підвищеної небезпеки.

Батурина Юлія вважає, що влада Кривого Рогу зобов’язана зробити все, щоб жителі міста знаходилися в безпеці, зокрема це стосується і небезпечної ділянки з трубами. Тому криворіжанка просить у влади міста закрити труби на ставку від вільного проходу, а також перекрити доступ до ділянки труб, що знаходяться в балці Калетіна.

Станом на 22 лютого 2020 року петиція Батуриної Юлії про обмеження доступу до труб на ставку в Саксаганському районі зібрала 648 голосів криворіжців з 1000 необхідних для подальшого розгляду депутатами Міськради Кривого Рогу, прийняття рішення та відповідних заходів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.