Середа, 29 Травня, 2024

Криворіжці можуть взяти участь у програмі “Теплий під’їзд”

На даний момент у Кривому Розі йде прийом заявок від мешканців на участь у міській програмі “Теплий дім”. Взяти участь у даному проекті можуть криворіжці, які проживають у 829-ти п’ятиповерхових будинках Кривого Рогу. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

У Кривому Розі така програма є досить успішною, що підтверджують попередні роки, в яких було вдосконалено не один під’їзд. Основною метою такого проекту є удосконалення, впровадження енергозберігаючих заходів, проведення ремонтних робіт та загалом покращення житлового фонду Кривого Рогу.

Цього року в рамках програми з покращення міського житлового фонду було запроваджено новий проект під назвою “Теплий під’їзд”. Завдяки нововведенню співвласники багатоквартирних будинків Кривого Рогу зможуть отримати фінансування з бюджету міста на модернізацію та теплозбереження своїх під’їздів.

У 2022 році на під’їзди п’ятиповерхівок Кривого Рогу чекає перетворення, будуть замінені вікна та двері на нові, які дозволять зберігати тепло. У програмі з модернізації під’їздів зможуть взяти участь жителі аж 829 п’ятиповерхівок Кривого Рогу. У рамках програми “Теплий під’їзд” у 2022 році у п’ятиповерхових будинках Кривого Рогу зможуть замінити 25 старих міжповерхових вікон на нові, що дозволяють зберігати енергію.

Як повідомляє Департамент розвитку інфраструктури міста Кривого Рогу на даний момент на участь у програмі “Теплий під’їзд” надійшло 154 заяви від співвласників багатоквартирних будинків. Взяти участь у проекті та подати заяву на модернізацію під’їзду можна до 1 травня.

Для того щоб співвласників багатоквартирних будинків Кривого Рогу подали заявку на участь, необхідно уповноваженій особі, представнику багатоквартирного будинку звернутися до установ-представників послуг з управління багатоквартирними будинками із заявою, оригіналом протоколу загальних зборів співвласників будинку, довідку про управлінця у довільній формі,в якій повинні бути вказані  загальні технічні характеристики багатоквартирного будинку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.