Субота, 20 Липня, 2024

Молодіжний центр для інноваційних ідей та стартапів  «#StudHub» у Кривому Розі

Для розвитку міста у сфері технологій та інновацій необхідні умови, у яких молоде покоління може вчитися і втілювати свої новаторські ідеї у життя. По всій Україні спеціальних Молодіжних центрів є дуже багато, де хлопці та дівчата можуть створювати свої проекти, ділитися одне з одним ідеями, підтримувати однолітків та працювати у команді. У вересні 2017 року молодь Криворіжжя також отримала такий центр для розвитку, спілкування та набуття досвіду. Урочисте відкриття “#StudHub” відбулося 6-го вересня – його заснували на базі Криворізького державного педагогічного університету. Більше про Молодіжний центр “#StudHub” та його важливу мету розповів автор проекту Ілля Лисоконь. Далі на kryvyi-rih-future.

Про ідею створення “#StudHub”

Ідея створити Молодіжний центр у Кривому Розі з’явилася у криворізького студента Іллі Лисоконя у 2016 році, коли він відвідав європейські країни у рамках компоненту “Психосоціальна підтримка та управління конфліктами” програми “Інфраструктурна підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням ВПО”. Криворіжець використав популярну європейську практику для реалізації своєї ідеї – написання проектів під гранти. За допомогою відразу декількох джерел фінансування у Кривому Розі швидко з’явився “вільний простір” для молоді. 

За словами Іллі, спочатку  “#StudHub” планувалося створити як центр туризму для дітей, який із часом переріс у соціальний проект – він спрямований на покращення та адаптацію людей з обмеженими можливостями. За рахунок такої ідеї ініціативний криворіжець поїхав на стажування у Сербію для роботи у молодіжному крилі. Ілля та декілька його однолітків працювали з соціальною адаптацією внутрішньо-переміщених осіб , а після повернення до Кривого Рогу їм пообіцяли втілити у життя цікавий проект. Тоді і була висунута ідея створення Молодіжного центру, якому немає аналогів у промисловому місті, але який точно є важливим та корисним для молодих, амбітних містян. 

Криворіжець розповів, що концепція, напрямок та стратегія “#StudHub” є справді унікальними, на базі Молодіжного центру молодь намагається втілити у життя новаторські та провідні ідеї, яких ще не було у Кривому Розі. Центр був створений, щоб вирішити творчі та соціальні проблеми молоді, а також проблеми інтелектуального становлення та розвитку. 

 “#StudHub” – платформа, яка працює з молоддю і для молоді. Ілля Лисоконь підкреслює, що це принципова позиція, проте на офіційному сайті кожен бажаючий може подати заяву на проведення заходу, її розглядають та дають відповідь. Молодіжний центр “#StudHub” не є закладом освіти чи бібліотекою, з якими часто плутають подібні платформи. 

Які можливості пропонує “#StudHub”?

Ілля Лисоконь створив проект, який став прогресивною платформою для розвитку у молоді ініціатив та здібностей. Тут кожен може розвивати свої таланти, реалізовувати себе, пропонувати свої ідеї та бізнес-ініціативи. А ще при бажанні підтримувати студентів у їхній адаптації. 

У Молодіжному центрі є всі необхідні умови для ефективної роботи. У 15-ти приміщеннях з безкоштовним Wi-Fi можна проводити лекції, майстер-класи та семінари. Також для ініціативної молоді у центрі облаштований коворкінг, де вона може працювати над своїми проектами, спілкуватися і ділитися досвідом. Також містяни можуть користуватися Ресурсним центром для отримання необхідної інформації, конференц-залою на 50 осіб, тренінговою залою на 20 осіб та приміщенням для прийому їжі. Також у центрі  “#StudHub” є умови для людей з обмеженими можливостями, а для проведення довготривалих заходів різного рівня їх учасників можуть заселити у двомісні та тримісні номери.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.