Середа, 29 Травня, 2024

Як купити криптовалюту: поради спеціалістів

Криптовалюта – це невід’ємна частина сучасного світу, тому сьогодні придбати коіни доволі просто. Головна причина такої різкої популярності – інвестування та можливість швидко збільшити власний прибуток. Щоб зрозуміти, як купити криптовалюту, спершу треба визначитись з тим, де це краще зробити. Сучасні платформи та розробки пропонують декілька доступних варіантів.

Де купити криптовалюту?

Актуальні способи придбання цифрових активів сьогодні:

  • Через криптобіржі.
  • На Р2Р-платформах.
  • В онлайн-обмінниках.
  • Через криптовалютних брокерів.
  • У компанії-розробника.

При виборі підходящого рішення, перш за все, рекомендується визначитися з ціллю покупки. Придбання монет на централізованій біржі дає можливість у повній мірі використати функціонал, який пропонується сервісом. Обмінники та Р2Р-платформи – це про швидкість. Придбання безпосередньо у розробника передбачає декілька переваг: смарт-контракти окремих угод надають додаткові винагороди за зберігання активів. Ви також можете стати новачком, який один із перших починає трейдити активом, якщо проект нещодавно з’явився.

Як придбати криптовалюту найвигідніше для себе?

Перш за все, оберіть надійний сервіс з гарною репутацією та подальшими умовами користування, якщо річ йде про біржі, обмінники. Звертайте увагу на комісії, правила та швидкість роботи.

Після цього оберіть перспективну криптовалюту. У більшості випадків спочатку трейдери обирають «класичний набір», який обов’язково включає наявність біткоіна, ефіру. Вже з часом портфель активів поповнюється іншими коінами, що дає змогу додатково розподілити ризики. Щоб обрати перспективний напрям, зверніть увагу на актуальну аналітику. Це просто робити на біржі White BIT та інших ресурсах, де є доступ до аналітичної панелі.

Якщо ви хочете придбати цифрові монети, які вже давно представлені на ринку, відомі та з переважно стабільною ціною, то оберіть Р2Р-платформи або обмінник. Також для цієї задачі підходить і біржа, яка надає користувачам безліч функцій. Під час купівлі криптовалюти на біржі необхідно поповнити рахунок або обрати валюту та купити її за звичайні фіатні гроші. Придбати можна як з рахунку криптобіржі, так і використовуючи банківську карту. Звертайте увагу на наявність комісій у цьому випадку. Для придбання достатньо розмістити ордер. Він автоматично буде опрацьований системою та закриється, коли буде знайдено варіант, який відповідає вашій заявці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.