Субота, 25 Травня, 2024

Як годувати кормом “Bavaro” великого собаку?

Чому сухий корм кращий, ніж натуральне харчування?

Багато власників собак думають, що оптимальним для вихованців буде натуральне харчування, а не готові корми. Але ветеринари не радять давати собакам великих порід їжу зі столу, це залежить від особливостей ШКТ тварини. Їжа ковтається майже цілою, перетравлюється повільно, недостатньо засвоюються поживні речовини. Крім того, натуральна дієта містить мало білків, вуглеводів та жирів. В організмі тварини не виробляється вітамін Д, тому його та лінолеву кислоту, вітамін Е, фосфор, кальцій, залізо, мідь потрібно постійно поповнювати, давати їх у добавках.

Хоча корм для собак Баваро преміум-класу містить весь комплекс необхідних компонентів. На користь переваг сухого заводського харчування є багато факторів.

Особливості корму “Bavaro” для собак великих порід

Компанія пропонує широкий асортимент продукції, розробленої для задоволення потреб дорослих собак середніх, великих та гігантських порід. У зоомагазині «Петслайк» онлайн ви можете купити якісний сертифікований корм для собак великих порід «Баваро» за розумними цінами, який дозволить вашому вихованцю повноцінно жити, розвиватися.

Великі собаки мають особливі потреби у їжі, поповненні енергії та сухі раціони «Bavaro» повністю їм відповідають. При їх годівлі 3 рази на день важливо дотримуватись рекомендацій та розмірів порцій, з якими можна ознайомитися на етикетці упаковки або після консультації з ветеринаром, щоб вихованець отримував необхідну кількість поживних речовин. Поруч завжди має бути миска з чистою, свіжою водою.

Важливо забезпечувати великого собаку активними іграми, прогулянками, достатньою кількістю фізичних вправ. Такі дії допомагають підтримувати здорову вагу, а також корисні для загального самопочуття тварини.

Склад сухого корму

Унікальна рецептура корму «Баваро» розроблена для дорослих собак із високими фізичними навантаженнями із залученням досвідчених спеціалістів, дієтологів, ветеринарів. Раціони містять:

  • 30% склад натурального м’яса – тваринного білка;
  • рис, кукурудзу, пшеницю – джерела вуглеводів;
  • овочі, що містять клітковину для нормальної роботи всіх органів;
  • збалансований вітамінно-мінеральний комплекс здоров’я м’язів, кісток, зубів;
  • пребіотики та пробіотики служать для захисту мікрофлори вихованця;
  • пивні дріжджі, трави, насіння льону, необхідні для блискучої, густої вовни, підтримки імунітету.

Склад оригінального сухого корму не містить ГМО, консервантів, штучних барвників, ароматизаторів, сої, цукру.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.