Субота, 25 Травня, 2024

Як діти-переселенці у Кривому Розі можуть на якийсь час отримати ноутбук для навчання

Дуже велика кількість українців постраждала від війни, яку розпочала Російська Федерація проти України. Багато хто був змушений покинути рідні міста та власний будинок і рятуватися від обстрілів та бомбардувань російських окупантів. Агресія Росії позбавила мирних українців дома, роботи, можливості здобувати освіту та жити спокійно, а в деяких забрала найцінніше – життя. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Прийом переселенців у Кривому Розі

Багато українців евакуювали із зони бойових дій до Кривого Рогу.  З самого початку повномасштабної війни у ​​Кривому Розі було створено спеціальний центр прийому біженців, а також організовано збір гуманітарної допомоги для них. Таким чином, вимушені переселенці в Кривому Розі можуть отримати всю необхідну допомогу: одяг, взуття, засоби для гігієни, продукти харчування, допомогу лікаря або психолога, також можуть зареєструватися як внутрішньо переміщена особа і отримати допомогу від держави, крім цього постраждалим від агресії Російської Федерації розподіляють по міських школах, садках та гуртожитках, які облаштували спеціально під проживання. Таку допомогу у Кривому Розі вимушені переселенці можуть отримати у Центрі допомоги переселенців, який розташований  у “Народному домі”.

Освіта для переселенців у Кривому Розі

 З початку повномасштабної війни Росії проти України у Кривий Ріг евакуювалось понад 50 тисяч українців. Усі вони рятувалися від агресії Росії із Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської та Миколаївської області. Серед переселенців, які прибули до Кривого Рогу більшість дітей, їх майже 30 тисяч.  І всі вони потребують отримання знань та освіти.

В умовах воєнного часу криворізькій школи приймають дітей-переселенців для подальшого навчання абсолютно у всі класи.  В умовах війни заява на зарахування до школи для внутрішньо переміщених осіб здійснюється за спрощеною процедурою – батькам або ж особам, які їх замінюють необхідно написати лише заяву.

У Кривому Розі навчальний процес від початку війни був тимчасово припинений. Через деякий час його відновили у дистанційному режимі. До занять приєднуються і маленькі переселенці. У більшості виникає проблема з начистим пристрою, за допомогою якого можна приєднатись до уроку.  Тому було прийнято рішення надавати маленьким переселенцям у разі потреби ноутбуки або планшети для створення всіх належних технічних умов.

Крім надання технічної бази для здобуття знань, дітям-переселенцям надають індивідуальні заняття.  Індивідуальні заняття криворізькі педагоги проводять із випускниками, а також допомагають їм пройти реєстрацію на проходження Національного мультитестового іспиту, який у 2022 році стане альтернативою Зовнішньому незалежному оцінюванню для вступу випускників шкіл до вищих навчальних закладів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.