Середа, 29 Травня, 2024

Як чинити криворіжцям у разі втрати документів про освіту?

З початку війни Росії проти України дуже велика кількість жителів Кривого Рогу були змушені покинути рідні будинки. Найчастіше криворіжці хапали все, що встигали бігли на евакуаційні потяги та автобуси. Іноді взяти з собою всі документи не виходило, деякі документи губляться в дорозі. Але в разі втрати документів не варто панікувати, адже все можна відновити. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Алгоритм відновлення документів про освіту

Наприклад криворіжці, які втратили документи про загальну середню освіту, можуть звернутися до навчального закладу, який видавав цей документ. Якщо навчальний заклад знаходиться на території, яка тимчасово окупована російськими солдатами, такі громадяни можуть подати заяву в будь-яку установу загальної середньої освіти відповідного ступеня в тому місці, де вони на даний момент знаходяться.

Якщо у криворіжця при відновленні документів про загальну середню освіту відсутні результати підсумкового оцінювання загальних знань, установа освіти, до якої звернулися за відновлення документів про освіту, зобов’язана провести повторне тестування на перевірку загальних знань випускника відповідно до Порядку обліку та видачі документів про загальне середнє. освіті.

Для того, щоб мешканцям Кривого Рогу отримати повторний документ про освіту, слід звернутися до будь-якого закладу загальної середньої освіти, який знаходиться на підконтрольній території України. Відповідно, там необхідно буде подати заяву про надання повної інформації про раніше отриманий документ про освіту.

Тобто, навіть пререселеці, які зараз знайшли прихисток у Кривому Розі та в

Тобто навіть переселенці, які зараз знайшли притулок у Кривому Розі та втратили документи про освіту, можуть звернутися до відповідної освітньої установи та відновити потрібний документ.

Якщо у мешканця Кривого Рогу збереглися дані про серію та номер документа про освіту, можна оформити електронний запит на надання інформації. Електронний запит на здобуття інформації про освіту здійснюється на сайті Реєстру документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Дані з реєстру мешканці Кривого Рогу, які втратили документи про освіту, отримують на електронну пошту у вигляді виписки кваліфікованими електронними підписами та печаткою технічного адміністратора ЄДЕБО. Тут можна запросити дані документів про загальну середню освіту, професійно-технічну освіту, а також про вищу освіту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.