Вівторок, 18 Червня, 2024

Розкидачі солі та піску — для чого вони потрібні та де в Кривому Розі його можна купити

З наближенням зими стан доріг значно погіршується, що може призвести до небезпечних наслідків. Мова про те, що дороги засипає снігом або ж вони покриваються ожеледицею. Рух автотранспорту суттєво ускладнюється. Саме на такі випадки стають у пригоді розкидачі солі. Вони  є потужним інструментом для прибирання снігу чи льоду. Якщо ці інструменти використовувати ефективно, вони можуть заощадити час і гроші. 

Що таке розкидачі солі?

Солерозкидувач — це простий пристрій, який використовується для рівномірного розподілу твердого матеріалу на будь-якій дорозі. Розкидувач солі прикріплюється до задньої частини транспортного засобу та розсіює сіль або пісок під час руху автомобіля. Зазвичай оператор використовує хлорид натрію у твердій кам’яній солі, а інші варіанти – хлорид кальцію, хлорид калію та хлорид магнію. Зазвичай розкидач солі встановлюється на вантажівку, і оператори керують шнеком і обертовим механізмом, щоб регулювати кількість розкиданої солі на певній площі.

Завжди вибирайте розкидач, який простий у використанні, а також стійкий до корозії. Розкидач солі – це інвестиція, яку потрібно захищати протягом багатьох років і ефективно використовувати, щоб витрачати менше на ремонт і запчастини. Тому, якщо ваш розкидач солі та піску матиме розподільник солі об’ємом 2,5-3,0 м кубічних та ще й буде повністю виготовлений з нержавіючої сталі, то ви зможете використовувати його якнайдовше. Саме такі можна придбати в компанії  «Пак-Трейд». Крім того, важливо обрати правильний пристрій для роботи. Треба подумати чи потрібен вам комерційний розкидач солі, чи вистачить для особистого використання.

Переваги розкидача солі чи піску

Розкидачі використовуються для розкидання солі або протиожеледного матеріалу на дорогах на етапі розморожування, який відбувається після того, як сніг або лід сформують зв’язок з поверхнею. Сіль використовується для розриву зв’язку та відділення снігу чи льоду від поверхні. Після такого розриву лід набагато легше прибирати з дорожніх поверхонь. Замість використання звичайних методів розсіювання кам’яної солі на дорогах розкидачі мають багато переваг. Ось деякі з основних:

  • потрібно менше зусиль під час розсипання солі;
  • вам відома правильна необхідна кількість солі;
  • сіль розподіляється рівномірно;
  • його можна використовувати на різноманітних поверхнях.

Для різних застосувань на ринку доступні різні розкидачі солі. Механізм роботи будь-якого солерозкидача дуже простий. Протиожеледний матеріал або сіль додається в бункер, з якого сіль розподіляється на обертовий диск через жолоб. Сіль, яка надходить на обертовий диск, рівномірно розподіляється по поверхні в заданому діапазоні. При цьому, є кілька важливих факторів, які слід враховувати перед використанням розкидача. Один з них — це його вага та розмір. Якщо ви використовуєте розкидач, то його потрібно монтувати на кузові вантажівки чи ззаду трактора. Обираючи розкидач, перевірте вантажність вашої вантажівки при роботі в суворих кліматичних умовах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.