Середа, 29 Травня, 2024

Нема звуку на смартфоні Samsung. Що робити?

 Отсутствие звука – одна из самых распространенных неисправностей различных моделей телефонов Samsung. Исправить данную проблему в большинстве случаев очень просто, однако встречаются ситуации, когда без посещения сервисного центра обойтись не получится. Каким образом исправить отсутствие звука в телефоне самостоятельно? Когда понадобится профессиональная помощь?

 Каждый пользователь смартфона знает, что отсутствие звука препятствует полноценной эксплуатации смартфона. Посмотрим, как это исправить.

Телефон визначає, що навушники підключені

 Досить часто мобільний пристрій виявляє непідключені до нього навушники, у результаті вбудовані динаміки перестають працювати. Найпростіший спосіб виправити це – підключити гарнітуру та одразу витягти її. Якщо цей метод не спрацює, спробуємо:

  • збільшити гучність на смартфоні;
  • перезавантажити пристрій;
  • очистити роз’єм для навушників, він може бути заповнений брудом чи пилом;
  • скинути установки телефону до заводських, не забуваючи заздалегідь зробити резервну копію важливих файлів.

 Однак вирішення проблеми не завжди може бути простим, оскільки часто проблеми зі звуком можуть бути пов’язані з несправним шлейфом навушників. Якщо в процесі діагностики встановлено саме цей діагноз, то шлейфи з роз’ємами та портами підключення для Samsung можна знайти тут https://www.aks.ua/uk/catalog/shleif/brand/samsung

Гучномовець не працює

 Відсутність звуку в телефоні може бути результатом того, що не працює сам динамік. Це може бути пов’язане з програмним збоєм телефону. Якщо перезавантаження смартфона та скидання не налаштувань не допомогли, то причина безпосередньо у самому буззері. У такому разі потрібно буде підібрати динамік для смартфона Samsungi. Після цього потрібно розібрати мобільний телефон і зробити заміну несправного гучномовця. Ця процедура не дуже складна, і здійснити заміну можна самостійно. Якщо ж користувач не впевнений у своїх силах, рекомендуємо звернутися до сервісного центру.

 Ремонт у майстерні займає не більше 2 годин. Протягом цього часу телефон буде відновлено та повністю протестовано на предмет правильності роботи нових комплектуючих. 

Безшумний режим активується автоматично

Якщо на телефоні встановлені сторонні програми або існують непотрібні файли в кеші, користувач може зіткнутися з проблемою автоматичної активації беззвучного режиму.

  У таких випадках негайно видаліть шкідливу програму та очистіть кеш від непотрібних файлів. Іноді може знадобитися навіть встановлення нового програмного забезпечення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.