Середа, 19 Червня, 2024

Де у Кривому Розі переселенці можуть оформити компенсацію за пошкоджене житло

З початку повномасштабної війни Росії проти України у Кривий Ріг евакуювалося понад 50 тисяч українців. Вони рятувалися від обстрілів та бомбардувань російських окупантів із Харківської, Донецької, Луганської, Миколаївської та Херсонської областей. Більшість вимушених переселенців більше немає будинку в рідному місті, оскільки його знищили російські солдати. Після приїзду в Кривий Ріг у переселенців виникає питання, а в деяких навіть складнощі з порядком оформлення компенсації за пошкоджене житло. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Варіанти подання заяви на компенсацію пошкодженого житла у Кривому Розі

Є кілька варіантів подання заяви на компенсацію пошкодженого житла для переселенців у Кривому Розі.

Перший спосіб найпростіший. Заяву на компенсацію пошкодженого житла можна подати не виходячи з дому на порталі Дія або ж у мобільному додатку Дія. Для цього необхідно перейти до розділу “Послуги” та вибрати “Пошкоджене майно”.

Другий варіант подання заяви на компенсацію пошкодженого майна для переселенців здійснюється через адміністратора Центру надання адміністративних послуг у Кривому Розі. Тобто вимушеним переселенцям необхідно звернутися до міського Центру “Віза”. З початку повномасштабної війни Росії проти України заяву на компенсацію пошкодженого майна через Центр “Віза” подали мешканці Охтирки та Маріуполя, а також деяких сіл Херсонської області.

Порядок подання заяви через Центр адміністративних послуг

Для того, щоб переселенцям подати заяву через Центр “Віза” у Кривому Розі необхідно мати при собі таку інформацію:

  • П.І.Б.;
  • номер ІПН;
  • серію та номер паспорт;
  • особисті контактні дані, такі як: мобільний номер телефону, адреса електронної пошти, а також інші засоби зв’язку, якщо такі є.
  • інформація про нерухомість, а саме: тип об’єкта, реєстраційний номер нерухомості відповідно Державний реєстр прав на нерухоме майно (якщо є), загальна площа, а також адреса нерухомості, інформація про кількість осіб, які проживали в будинку, інформація про пошкодження або повне знищення нерухомості, а саме: приблизна дата пошкодження, короткий опис пошкоджень, а також фото або відеофіксація, якщо є.

Слід зазначити, що подати заяву у Кривому Розі через Центр адміністративних послуг можуть ті українці, у яких під час бойових дій було пошкоджено чи зруйновано власні будинки, садиби, дачні та садові будинки, квартири, а також інші житлові приміщення.

Центр “Віза”, а також його територіальні підрозділи у Кривому Розі в умовах військового стану працюють у будні дні з 08:00 ранку до 15:30, з перервою на обід з 12:30 до 13:00. Прийом здійснюється за попередньою реєстрацією. Також можна отримати попередню консультацію по безкоштовному номеру гарячої лінії Центру “Віза” 0-800-500-459.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.