Середа, 29 Травня, 2024

Як святкуватимуть День Народження рідного міста криворіжці

День міста є щорічною урочистою подією для всіх міст нашої держави. Як правило цей захід проводять у вихідні дні, зокрема по неділях. Кривбас був заснований 8 травня 1775 року, і традиційно день міста відзначають в останню неділю травня, але через останній подій в світі, поширення пандемії, два роки поспіль гуляння були скасовані. Цього року захід запланований на 18 вересня, а рідному місту виповниться 246 років, пише kryvyi-rih-future.com.ua.

Заходи

Цілий ряд заходів пройде в трьох парках міста. У парку імені Богдана Хмельницького захід розпочнеться з третьої години. На локаціях будуть представлені різні виставки, майстер-класи з ліплення вареників, плодово-овочевий ярмарок, ярмарки-продажі і безліч фуд-кортів. В цей же час розпочнеться концертна програма “З любов’ю до рідного міста”, яка пройде на малій сцені біля фонтана.Також будуть виступи духових оркестрів. С п’ятої години вечора починаються виставки картин, художні майстер-класи та майстер-класи з виготовлення цукерок і багато чого іншого. Також будуть велозмагання для учнів 5-6 класів, турнір з міні футболу і безліч інших розваг. Родзинкою заходу в цьому парку стане виступ Наді Дорофєєвої, якийе розпочнеться о 21:00.

У парку Північному криворіжців також очікує цілий ряд розваг. Тут торжество розпочнеться о четвертій годині з відкриття локації бібліотечного кварталу, який представить різноманітні фотозоні, майстер-класи з плетіння браслетів, бібліотек просто під небом і багато іншого. У цьому парку будуть представлені роботи дітей “З любов’ю до рідного міста”, різні фуд-зони, розваги для дітей, спортивні змагання і море інших розваг. О 19:40 розпочнеться дискотека 90-х і виступ групи “Macarena”

У парку Шахтарському гуляння розпочнуться о 15:00. Тут також буде представлена ​​локація бібліотечного кварталу з різними виставками та майстер-класами. Тут же будуть і фуд-зони і майстер-класи з малювання піском і аквагримом, показові виступи та безліч інших заходів. О 20:00 криворіжців буде вітати своїм виступом група “Табула Раса”.

Як раніше відзначали день міста

Раніше багато років поспіль було незамінною традицією відзначати день народження улюбленого міста на головному стадіоні “Металург”, на якому проводилася унікальна програма і шоу з виступом всіх танцювальних колективів Кривбасу до проведення заходу залучали також учнів шкіл. Але з роками міська влада почала відходити від цієї традиції через те що підготовка шоу різних колективів на спеці були дуже болісними і тривалими, постановку проводили за два-три місяці до дня міста. Вже багато років таку програму не проводять, а головний стадіон Кривбасу реконструюють.

Зараз прийшли до нової традиції, проведенні заходів в різних частинах міста, зокрема парках, з різною концертної та виставкової програмою, а також багато іншого.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.