Середа, 18 Вересня, 2024

Телефонізація Кривого Рогу

Телефонізація – це процес поширення телефонних мереж та послуг на території країни. Цей процес в Україні розпочався у другій половині 19 століття, коли було винайдено перший телефон та почали будувати перші телефонні станції. Спочатку телефони використовували в окремих випадках для дуже важливих переговорів. До масової телефонізації та появи автоматичних телефонних станцій двох абонентів з’єднувала телефоністка. Автоматичних телефонних станцій на території УРСР у 1940 році було лише 33%, а в 1975 році було понад 98%. Отже, телефонізація на території України відбувалася не так уже й швидко. Крім цього, станом на 1975 рік на території УРСР один телефонний апарат припадав на 18,5 осіб. Відбувалася телефонізація й у Кривому Розі. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

Телефонізація як важлива складова міст, які розвивались в 19-20 століттях

Телефонізація міст в Україні є важливим етапом розвитку телекомунікаційної інфраструктури у країні. Цей процес розпочався наприкінці 19 століття. Тоді було винайдено телефон і розпочалося масове будівництво перших телефонних мереж.

Перші телефони в Україні з’явилися 1882 року в місті Одеса. Згодом телефони з’явилися й в інших великих українських містах: Львові, Києві та Харкові.

Протягом кінця 19 століття і початку 20 століття телефонна мережа значно зросла, а телефонізація стала дедалі ширшою. Наприклад, перший міжміський телефонний зв’язок з’явився між Одесою та Миколаєвом, а незадовго між Харковом та Катеринославом. А вже у 1920-х роках українські телефонні мережі були підключені до міжнародних телефонних мереж.

Телефонізація була однією з найважливіших складових розвитку міст у 19-20 століттях. Ця технологія назавжди змінила спосіб спілкування людей. Телефонізація міст стала великим кроком уперед у розвитку комунікаційних технологій. Тоді телефони використовували переважно у комерційних цілях. Але поступово така розкіш стала доступнішою для простого населення. Адже з початком масового виробництва телефонів ціни знизилися. Це дозволило більшому колу людей користуватися цією технологією.

Телефонізація українських міст відіграла важливу роль у покращенні ефективності комунікації між людьми. Раніше, щоб зв’язатися з кимось, необхідно було надіслати листа або відвідати людину особисто. Телефон дозволяв зв’язатися з кимось будь-якої миті без необхідності витрачати час на дорогу. Крім того, телефонізація міст покращила роботу багатьох підприємств, які змогли ефективніше спілкуватися з клієнтами та партнерами. Поява телефонів зробило життя людей комфортнішим і зручнішим.

Телефонізація Кривого Рогу

Попри те, що телефонізація у різних куточках України почала відбуватися ще з кінця 19 століття, масова телефонізація у Кривому Розі пройшла лише у середині 20 століття.

Масова телефонізація у Кривому Розі відбулася 1958 року. Звичайно ж, до цього криворіжці знали що таке телефон і в місті він був. Але слід зазначити, що у першій половині 20 століття телефон у Кривому Розі й використовувався виключно для відомчого зв’язку. Здебільшого телефонні переговори велися на важливі виробничі теми. А також поєднували двох абонентів телефоністки. А перша автоматична телефонна станція у Кривому Розі з’явилася лише у другій половині 20 століття. У 1958 році в Кривому Розі почалося її будівництво Це була автоматична телефонна станція №29. Незадовго перші міські абоненти отримали можливість спілкування між собою без допомоги телефоністок.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.