Середа, 29 Травня, 2024

Кіберспорт у Кривому Розі 

Напевно, кожна людина, яка захоплюється комп’ютерними іграми мріяла про створення подібної професії або офіційного способу реалізації своїх здібностей. Можна сказати, що бажання багатьох прихильників такого роду діяльності крок за кроком здійснюються у сучасному світі. Створюються своєрідні турніри, а деякі люди навіть отримують високий прибуток за подібне хобі.  Та чи справді це можна назвати хобі? З моменту визнання в Україні кіберспорту на офіційному рівні, у Кривому Розі відбулося безліч турнірів. З’явилось також і багато людей, що зацікавлені в такій діяльності і збирають навколо себе однодумців. Вони знаходять місця для тренувань та досить серйозно відносяться до змагань. Далі на kryvyi-rih-future.

Розповсюдження кіберспорту у Кривому Розі

Основним переломним моментом у розвитку та розповсюдженні кіберспорту не тільки у Кривому Розі, але й загалом в Україні стало його проголошення офіційним видом спорту у 2020 році. Саме ця подія стала визначною для спортсменів цієї галузі. Керівник кіберспортивного клубу Кривого Рогу Ігор Сіманов наголошує на тому, що з цього моменту з’явився ще більший інтерес, а також збільшилася кількість можливостей для проведення офіційних змагань. Він розповів про багатьох талановитих молодих людей, які прагнуть розвивати свої здібності. Також підкреслив той факт, що у сучасному світі ця діяльність вийшла на зовсім інший рівень. Наразі до цього ставляться більш серйозно. Якщо раніше це були просто розваги у підвальних приміщеннях, то у наш час це ретельна підготовка, просторі і зручні зали та своєрідний бізнес. Ігор розказав, що розробка комп’ютерних ігор тісно пов’язана з увагою до них великих світових корпорацій. Простими словами вони таким чином зацікавлені у рекламі власного бренду. Наприклад, за умов введення в гру моделі відомої машини скоріш за все підвищиться рейтинг її продажу. 

Але справжній спортивний інтерес виникає у криворіжців під час турнірів та різного роду змагань. Більшість з них порівнюють цей процес з будь-яким іншим видом спорту, адже присутні і викид адреналіну, і неповторні емоції, і велика кількість глядачів та вболівальників, і затята боротьба, і відчуття перемоги або програшу. Тим паче призові фонди таких чемпіонатів складають досить високі грошові винагороди, сума яких перевищує бюджет будь-якого іншого виду спорту у багато разів.  За словами керівника кіберспортивного клубу  в нашому місті попит  зростає стрімкими темпами. Люди ставляться до цього відповідально, а у кіберспорті існують правила та норми, яких необхідно дотримуватися. Тому щодо серйозності даного виду спорту сумніви вже не виникають. Про це повідомляє РУДАНА

Реалізація спортивного потенціалу прихильників даного виду діяльності

З того часу як кіберспорт набув офіційного статусу, у Кривому Розі провели декілька масштабних турнірів, учасниками яких стали не тільки мешканці нашого міста, а й гості з інших куточків України. Таким було проведення чемпіонату з Dota 2 у вересні 2020 року. Тоді у клубі Arena, що знаходиться у Тернівському районі, змагалися на піксельному полі бою приблизно 70 учасників. Кривий Ріг має усе, чого потребує сучасний ігровий майданчик. Тому успіхи у цьому спорті принесуть місту неабиякі результати.

Представники кіберспортивних організацій Кривого Рогу наголошують на позитивних сторонах такого захоплення. Наприклад, це гарна можливість розвинути стратегію та мислення, а спортсмени у свою чергу прагнуть розвитку та залучення до своєї діяльності різних міжнародних корпорацій. Також основним завданням для них постає привернення уваги української спільноти та змінення іміджу спорту загалом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.