Суббота, 22 июня, 2024

Процессы программирования и множество других интересных вещей на Станции юных техников в Кривом Роге

Мабуть, батьки кожної дитини бажають їй гарного майбутнього, де вона змогла б реалізувати свої бажання та мрії. З цієї причини більшість з них намагаються дізнатися про вподобання та інтереси свого малюка ще у дитинстві. Одним з найсучасніших занять постає програмування та навчання в сфері новітніх технологій. По-перше, для дітей це новий, не схожий на інші рід діяльності і вони із захопленням майструють чудернацьких роботів, опанувавши заздалегідь необхідні навички їх проєктування та вивчивши основи програмування. По-друге, така професія скоріш за все буде приносити стабільну високу заробітну плату. Подібна Станція юних техніків, де діти опановують комп’ютерні науки є і в Кривому Розі. Далі на kryvyi-rih-future.

Основна мета створення Станції юних техніків Саксаганського району

Станція юних техніків була створена у Саксаганському районі Кривого Рогу для того, щоб надати дітям можливість до розвитку в різноманітні способи та допомогти визначитись з галуззю майбутньої професії. Заклад налічує декілька цікавих гуртків та приблизно 340 вихованців віком від дев’яти років. Засновники Станції юних техніків у Кривому Розі перш за все прагнуть залучити дітей до науки у більш цікавий та захоплюючий спосіб. Вони ставлять за мету показати усі процеси на практиці. Тут діти мають змогу побачити на власні очі яким чином теоретичний матеріал перетворюється у величезні проєкти та нові винаходи. У цьому місці вихованці можуть в прямому сенсі доторкнутися рукою до науки. Невимушена атмосфера та нестандартні методики є запорукою отримання нових знань та навичок. Представники адміністрації наголошують на тому, що порівняно із звичайною школою вони надають дітям можливість через практику дійти до теорії. Тут вихованці мають змогу покрутити, помацати та детально розглянути усі експонати та безпосередньо долучитися до проєктів різного роду. Таким чином у школярів виникає зовсім інше уявлення про навчання і вони розуміють, що наука – це цікаво.

Гурток, який відвідують майбутні спеціалісти з інформаційних технологій

Діти, яким подобається світ програмування та комп’ютерних технологій із задоволенням відвідують гурток «Основи програмування та робототехніки». Хоча й основний фокус уваги направлений на основи написання програмних кодів, але вихованці у той же самий час опановують багато інших навичок та знань з різноманітних наук. Для досконалої роботи на високому рівні дітям часто стають у нагоді знання з інформатики, математики, фізики та навіть біології. Поєднання різноманітних наук надає повне право назвати це місце осередком STEM-освіти. Тут готують майбутніх програмістів, а також займаються створенням роботів. Молодь отримує необхідні основні знання та навички для обрання майбутньої професії та подальшої технічної освіти. Керівник гуртка Віталій Задорожній розповідає про основні напрямки викладання. За його словами головним є навчання основам інформатики. У будь-якому випадку це своєрідний фундамент, закладений для подальшого розвитку у сфері інженерних та комп’ютерних технологій. Починають опановувати коди мовою С++.  Поступово до програми навчання вводять і певні поняття з фізики, адже працюють з паралельним та послідовним з’єднанням, джерелами живлення та багатьма іншими технологіями.

Потім вихованці мають змогу застосувати отримані знання безпосередньо на практиці. Одним з найцікавіших занять є створення роботів. Для цього необхідним постає опанування інженерії. В деякому сенсі це і творчий процес, тому діти використовують не тільки знання, але й власну креативну думку та фантазію. Про це повідомляє РУДАНА.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.