Суббота, 20 июля, 2024

Специфика ИT-сегмента в Кривом Роге

Кривий Ріг ніколи не стояв на місці. Усі промислові підприємства. які працюють на території Кривого Рогу завжди прагнули автоматизувати своє виробництво. Звідси випливає величезна потреба у фахівцях, які добре знають усі нюанси робототехніки та інші ІТ-сфери. Далі на kryvyi-rih-future.com.ua.

ІT-ринок України

IT-ринок України почав розвиватися з часів проголошення незалежності України. Практично за 30 років ця галузь розвинулася настільки добре, що глобально практично нічим не відрізняється від ІT-ринків інших країн. Головною відмінністю кожного ІT-ринку є те, що кожна країна по-різному розставляє акценти в сегментах ринку. Український IT-ринок був націлений на діджиталізацію банківських систем та інших організацій. Також для української ІТ-індустрії характерно переходити етапи технологічної еволюції революційним шляхом, тобто “перестрибувати”. Іншою відмінністю українського ІТ-ринку є труднощі з погляду ресурсу. На території України провадить діяльність безліч аутсорсингових компаній, які у свою чергу працюють на ринках інших країн. Такі компанії мають дуже великы внутрішні ресурси на оплату праці, а це у свою чергу створює труднощі у розвитку українських компаній. Багато ІТ-розробників хочуть працювати саме в заганичних проектах.

ІT-сегмент Кривого Рогу

Як в економіку Кривого Рогу, так і в економіку України найбільше грошей приносить видобувна діяльність. Саме тому у Кривому Розі перебуває безліч підприємств, які пов’язані з видобувною, гірничо-збагачувальною та металургійною діяльністю. У 21 столітті Кривий Ріг вважається промисловим центром України.

Кривий Ріг ніколи не стояв на місці. Усі промислові підприємства. які працюють на території Кривого Рогу завжди прагнули автоматизувати своє виробництво. Звідси випливає величезна потреба у фахівцях, які добре знають усі нюанси робототехніки та інші ІТ-сфери.

Тому на промислові підприємства потрібно дедалі менше людей. Такі підприємства потребують технологій, які могли б замінити працівника. Зокрема таких фахівців ІТ-сфери готують у Кривому Розі, у таких вищих навчальних закладах як: Державний університет економіки та технологій, Криворізький національний університет, Криворізький державний педагогічний університет та низка коледжів.

Чому розвиток ІT-технологій у Кривому Розі важливий?

У Кривому Розі проживає безліч дуже кваліфікованих ІТ-фахівців. Але всі вони не залишаються у Кривому Розі, а виїжджають працювати у великі ІТ-компанії до столиці України та інших великих міст.

У 21 столітті у Кривому Розі основна місія полягає у розвитку високотехнологічного підприємництва та залучення місцевих висококласних ІТ-фахівців. Такі зміни в ІТ-сегменті Кривого Рогу допомагають вивести місто на новий рівень. Дуже важливо також, щоб у місті розвивалася інфраструктура для створення стартапів, формувалася внутрішня екосистема, де зароджувались і реалізовувалися стартапи, крім того знаходилося фінансування на них.

ІT-сегмент у Кривому Розі торкається й міських університетів. Зокрема, у криворізьких вищих навчальних закладах відбувається трансформація освіти. Удосконалюється ІТ-бізнес, який згодом надає студентам можливості для майбутнього розвитку у рідному місті. Бізнес від цього також отримує користь. Він отримує молодих та ініціативних випускників ВНЗ, які роблять дуже важливий внесок у розвиток економіки міста та ІТ-сегменту.

Кривий Ріг дуже перспективне місто не лише у сфері промислової діяльності, але воно також може стати чудовим місцем для життя ІТ-фахівців, не лише місцевих, а й іноземних.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.