Среда, 19 июня, 2024

«Webnauts.Space» – коворкинг в Кривом Роге

“Collaboration” та “working” – саме ці два англійських слова є основою популярного терміну “коворкінг”. Дослівно цей вираз означає “спільна робота”, але значення у нього трохи інше. Коворкінг представляє собою простір, який нагадує офісний центр та вашу кімнату вдома одночасно. Це місце, де ви можете працювати, зустрічатися з діловими партнерами та обговорювати проекти, але там немає майже ніяких часових обмежень та дрес-коду. Криворіжжя теж має ідеальний простір для роботи, навчання та нетворкінгу. Якщо ви бажаєте відкрити для себе роботу в задоволення, слід більше дізнатися про великий криворізький коворкінг. Далі на kryvyi-rih-future.

Все, що треба знати про коворкінг «Webnauts.Space» 

Криворізький коворкінг “Webnauts.Space» був заснований у місті у 2013 році. Відтоді для багатьох містян він став чудовою і дуже комфортною альтернативою офісу, особливо популярним це місце стало серед фрілансерів. Тут часто збираються веб-дизайнери, копірайтери, контент-мейкери, стартапери та підприємці-початківці. 

В першу чергу, криворіжців приваблює у “Webnauts.Space” стильний дизайн інтер’єру, наявність високошвидкісного зв’язку для роботи та зручність розташування коворкінгу майже у центрі міста. Ще одна приваблива перевага – формат своєї діяльності тут кожен обирає самостійно. Хтось приходить сюди попрацювати наодинці, щоб відволікаючі фактори, які є зазвичай вдома, не заважали зосередитися на головному. Деякі криворіжці приїджають до “Webnauts.Space» заради цікавих знайомств або командної роботи над робочими проектами. Коворкінг – це чудове місце, де можна познайомитися з людьми, яких об’єднує спільна мета, і обмінятися з ними досвідом. 

У коворкінгу “Webnauts.Space» є відкритий опенспейс, де є багато робочих місць з розетками та швидким Wi-Fi, можливість користування принтером, сканером або ксероксом, а також лаунж-зона з безлімітними напоями. До речі, саме під час перерви для багатьох настає ідеальний час для спілкування. Також криворізький коворкінг пропонує відвідувачам переговорні кімнати та повноцінний офіс для роботи, де одночасно можуть знаходитися до 8 осіб. 

Коворкінг у Кривому Розі став робочим простором нового покоління. Тут є правила, але їх дуже приємно дотримуватися. Вам потрібно лише мати гарний настрій, налаштованість на продуктивну роботу та поважати особистий простір інших відвідувачів. Найголовніша мета “Webnauts.Space» – створити для криворіжців комфортні умови, щоб яскраві ідеї з легкістю втілювалися у життя. 

Коворкінг або дім: що обрати?  

  

Переваги віддаленої роботи очевидні, але інколи вони можуть стати і недоліками. Фрілансерам часто важко буває знайти ідеальне місце для роботи, адже вдома відволікають члени родини або побутові справи, у кав’ярнях заважає сторонній шум або гучна музика. Проте деякі все одно сумніваються, чи варто їм витрачати час на дорогу до коворкінгу, адже вдома можна навіть не вставати з ліжка. 

Головною причиною, чому варто обрати коворкінг замість дому – чіткий графік та дисципліна. Так ви не будете довго залишатися у ліжку і примушувати себе почати працювати, адже ви точно знатимите, що ваша діяльність у коворкінгу має певні часові рамки. Розділений простір для роботи, відпочинку та побуту – запорука продуктивності. 

Працюючи вдома, фрілансери часто скаржаться на недостатню кількість спілкування та відсутність можливості дізнатися про досвід своїх колег. У коворкінгу можна не лише знайти нових знайомих або друзів по інтересам, а навіть ділових партнерів. 

Очевидно, що вдома завжди буде те, що нас відволікає. Купа маленьких побутових справ в результаті займає цілий день і вдала робота майже неможлива. Коворкінги назавжди вирішили цю проблему. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.